Atomic AMT SQS Light grey lyžařské hole

Univerzální Atomic AMT SQS jsou lehké, pevné a spolehlivé univerzální hole pro každé dobrodružství, do kterého se hodláte pustit. Vyznačují se jednou velmi speciální funkcí: vlastním bezpečnostním systémem rychlého uvolnění poutka Atomic SQS, který napnuté poutko okamžitě uvolní, a předchází tak úr ...
Celý popis níže

1 550 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Univerzální Atomic AMT SQS jsou lehké, pevné a spolehlivé univerzální hole pro každé dobrodružství, do kterého se hodláte pustit. Vyznačují se jednou velmi speciální funkcí: vlastním bezpečnostním systémem rychlého uvolnění poutka Atomic SQS, který napnuté poutko okamžitě uvolní, a předchází tak úrazům. Hole jsou zkonstruovány z hliníku a osazeny ergonomicky tvarovanou dvousložkovou rukojetí s ergonomickým tvarem. A opatřeny navíc polstrovaným poutkem, 60mm talířkem na sjezdovku a ocelovým hrotem.

Atomic AMT SQS jsou lehké, pevné hliníkové univerzální hole pro vaše dobrodružné lyžařské aktivity. Jsou vybaveny bezpečnostním systémem uvolnění poutka Atomic SQS a vylepšenou ergonomicky tvarovanou rukojetí.

Technický popis: 
Safety: Safety Quick Release System (Bezpečnostní rychlouvolňovací systém)
Materiál holí: 4*Aluminum Pole Technology
Grip: Ergonomická rukojeť AMT (2K)
Strap: Poutko Essential Strap
Typ košíčku: Talířek na sjezdovku (60mm)
Tip: Ocelový hrot
Fit: Ergonomic M-Fit

Hmotnost 1 ks/Velikost: 250g/120cm
.

 

Parametry produktu

Kód29722
Značka: ATOMIC
PohlavíUnisex, Pánské