Atomic Backland black touring helma

Skitouringová helma Atomic Backland nabízí bezpečnost, pohodlí a výkon v dokonalé rovnováze. Dodává se s podšívkou Full Cap Ski a prodyšnou podšívkou Skimo, abyste byli v krytí od hluboké zimy až po vysoké léto, a je certifikován pro více norem pro lyžování, horolezectví a cyklistiku. Technologi ...
Celý popis níže

3 999 Kč4 999 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů
Skitouringová helma Atomic Backland nabízí bezpečnost, pohodlí a výkon v dokonalé rovnováze. Dodává se s podšívkou Full Cap Ski a prodyšnou podšívkou Skimo, abyste byli v krytí od hluboké zimy až po vysoké léto, a je certifikován pro více norem pro lyžování, horolezectví a cyklistiku. Technologie Holo Core a AMID (Atomic Multi-directional Impact Deflector) poskytují až o 40 % vyšší ochranu proti nárazu než průmyslové bezpečnostní standardy, zatímco konstrukce skořepiny Hybrid EPP In-Mold je odolná, lehká a maximálně bezpečná – s PC Microshells pro zpevnění konstrukce bez přidávání hmoty. Stejně jako všechny helmy Backland obsahuje malé detaily, které dělají velký rozdíl, jako je držák na čelovku, odnímatelný popruh a reflexní prvky. Tato helma je také vyrobena z 43 % recyklovaného materiálu.

Klíčové vlastnosti:
- AMID
- Multi-norm certifikace
- Hybrid EPP In-Mold konstrukce
- Recycled liner fabric
-
360° Fit System - doladí helmu podle velikosti a tvaru vaší hlavy – výškově nastavitelná pro 100% osobní pohodlí.
- RECCO Technology - pomáhá profesionálním záchranářům najít vás, pokud vás zasypala lavina nebo se ztratili v horách.
- Remove-/Washable Full Cap Liner - pohodlné a lehké s integrovanými 3D tvarovanými náušníky: zahřejí v chladných dnech a chladí v teplých dnech.
- Removable/Washable Skimo Liner - optimalizováno pro pohodlí, ochranu a ventilaci: lehké, absorbuje pot a udržuje vaši hlavu chladnou.
- Headlamp Fixation - fixace vpředu, abyste mohli svou čelovku rychle a snadno namontovat, aby se netřásla.
- Reflective elements

Váha (g) / Size : 350g (S Size SKIMO Setting)
.

Parametry produktu

Kód29358
Značka: ATOMIC
PohlavíUnisex, Pánské