Atomic Bent Chetler Mini 153-163 Metallic green freeski lyže

Atomic Bent Chetler Mini 153–163 jsou univerzální freestylové lyže pro malé lyžaře ve věku 8 až 13 let vyrobené stejným způsobem jako originál.Zmenšený model Atomic Bent Chetler Mini 153–163 je vyroben podle stejných specifikací jako originál a poskytuje ambiciózním lyžařům ve věku 8 až 13 ...
Celý popis níže

5 999 Kč7 499 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Atomic Bent Chetler Mini 153–163 jsou univerzální freestylové lyže pro malé lyžaře ve věku 8 až 13 let vyrobené stejným způsobem jako originál.
Zmenšený model Atomic Bent Chetler Mini 153–163 je vyroben podle stejných specifikací jako originál a poskytuje ambiciózním lyžařům ve věku 8 až 13 let všestrannou funkčnost při nespoutaných výpravách za dobrodružstvím v různých sněhových podmínkách. Technologie Powder Rocker, kterou navrhl sám legendární Chris Benchetler, v kombinaci s šířkou 90 mm pod vázáním, nabízí malým lyžařům vynikající nadnášení v hlubším sněhu a neomezené možnosti volné jízdy v měkčím terénu. Lyže využívají technologii bočnice Dura Cap, která zvyšuje stabilitu a zajišťuje tak solidní funkčnost při lyžování na tvrdším sněhu. Díky tomu tyto lyže umožní všestranně hladkou a stabilní jízdu. Díky konstrukci speciálně vyladěné pro nadějné mladé drtiče kopců, kteří sní o tom, že se jednoho dne postaví vedle profesionálů, vítají lyže Bent Chetler Mini 153–163 malé jezdce v rodině Bent.

Vázání: BEZ VÁZÁNÍ

Úroveň lyžaře: pro začínající až středně pokročilé lyžaře

Technologie:

- Densolite Core - Pěnové jádro, které je pružné a tlumí vibrace - pro bezproblémové lyžování
- Dura Cap Sidewall - bočnice se zaobleným tvarem od skluznice po vrchní plát pro lepší držení lyže na hraně a větší odolnost

Další funkce:
- Powder Rocker 20/70/10 - Výrazné negativní prohnutí (tzv. rocker) na špičce i na patě v kombinaci se vzpruhem lyže (tzv. camber) pod botou pro hluboký a proměnlivý sníh.
-
Directional Shape - Minimální minimální negativní prohnutí (tzv. rocker) na patě lyže zajišťuje lepší kontakt hrany se sněhem, držení na hranách a stabilitu.
- Glossy Topsheet - Lesklý vrchní plát dodává lyžím lesklý, sklovitý povrch, takže vypadají velmi elegantně a kvalitně.
- Flat

Parametry:
Radius: 13m (153 cm) / 14m (163 cm)
Šířka středu: 90 mm
Boční vykrojení: 126,5 mm/90 mm/117,5 mm (153 cm)
.

Parametry produktu

Kód29299
Značka: ATOMIC
PohlavíDětské