Atomic COUNT JR Spherical Black lyžařské brýle

Pokud jste mladý lyžař a máte rádi „cool“ vzhled sférického zorníku, zamilujete si brýle Atomic Count JR Spherical. Jsou velké, odvážné a neuvěřitelně pohodlné díky značkovému rámečku Atomic Live Fit, který se okamžitě přizpůsobí konturám vašeho obličeje. Pokud jde o zorník, ten se vyznačuje techno ...
Celý popis níže

1 432 Kč1 790 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Pokud jste mladý lyžař a máte rádi „cool“ vzhled sférického zorníku, zamilujete si brýle Atomic Count JR Spherical. Jsou velké, odvážné a neuvěřitelně pohodlné díky značkovému rámečku Atomic Live Fit, který se okamžitě přizpůsobí konturám vašeho obličeje. Pokud jde o zorník, ten se vyznačuje technologií Flash Lens, která využívá vrstvu vysoce kvalitního zrcadlového povlaku pro snížení odlesků, optimalizaci vidění a lepší zážitek z lyžování. Rámeček je menší, ale je také kompatibilní s dioptrickými brýlemi díky funkci Over the Glasses (OTG), takže mladí lyžaři mohou v případě potřeby pod těmito brýlemi nosit dioptrické brýle. Vše je doplněno popruhem se silikonovým povrchem, který na helmě neklouže. Když budete lépe vidět, budete lépe lyžovat!

Brýle Atomic Count JR Spherical mají stejné skvělé vlastnosti jako model pro dospělé – jen v o něco menším vydání pro děti! 

SKLO
Kategorie filtru: Cat.2
VLT: 30%

TECHNOLOGIE: 

- Flash Lens Technology 
Sférický dvojitý zorník
Live Fit Frame rámeček
Over the Glasses Compatible (OTG Lite) - vhodné přes dioptrické brýle
Silicone-coated Strap - pásek se silikonovým potiskem
Adaptive LF Tri-Layer Face Foam - Paměťová pěna přiléhající k obličeji + standardní pěna přiléhající k obličeji + rychleschnoucí textilní vrstva. Okamžitě se přizpůsobí vašemu obličeji.
Hydrophobic Lens Coating - Hydrofobní úprava zorníku - Odolný povrch, který odpuzuje vlhkost, mastnotu a nečistoty: výborná viditelnost bez ohledu na podmínky.
Anti-fog Inner Lens (AC) - Vnitřní zorník odolný proti zamlžování vám pomůže lépe vidět a lyžovat za všech podmínek.
- Microfiber Goggle Bag - včetně sáčku z mikrovlákna na uložení brýlí
- Junior Fit
.

Parametry produktu

Kód30621
Značka: ATOMIC
PohlavíDětské