Atomic FOUR HD White lyžařské brýle AN5106420

Brýle Atomic Four HD přinášejí skvěle vyváženou kombinaci materiálu, stylu funkčnosti a ceny. Tyto brýle střední velikosti jsou ideální pro každého, kdo preferuje kompaktnější brýle, včetně mladších lyžařů a osob s menším obličejem. Náš rámeček Live Fit Frame se přizpůsobí konturám vašeho obli ...
Celý popis níže

3 090 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Brýle Atomic Four HD přinášejí skvěle vyváženou kombinaci materiálu, stylu funkčnosti a ceny. Tyto brýle střední velikosti jsou ideální pro každého, kdo preferuje kompaktnější brýle, včetně mladších lyžařů a osob s menším obličejem. Náš rámeček Live Fit Frame se přizpůsobí konturám vašeho obličeje, takže brýle vždy skvěle sedí, a drážky OTG Lite vytvářejí dostatek prostoru pro dioptrické brýle. Vyklenutí dvojitého cylindrického zorníku Cylindrical Double Lens zaručuje skvělé zorné pole a naše technologie HD Lens zprostředkuje neuvěřitelné barvy, jasné vidění a kontrast, takže můžete lyžovat s naprostou jistotou. Díky vnějšímu zorníku odolnému proti poškrábání, hydrofobní vrstvě a ochraně proti zamlžování se můžete spolehnout na křišťálově čisté vidění, kamkoli vás hory zavedou.

Lyžuj stylově díky dobrému vidění s brýlemi Atomic Four HD: cylindrické brýle střední velikosti pro velká horská dobrodružství.

Sklo: HD cat. 2-3

Fit: Střední velikost

Klíčové vlastnosti:
- Technologie HD Lens
- Cylindrický dvojitý zorník
- Vnější zorník odolný proti poškrábání (z polykarbonátu)
- Hydrofobní úprava zorníku
- Anti-fog Inner Lens (AC) (Vnitřní zorník proti zamlžování)
- Rámeček Live Fit Frame
- Over The Glasses (OTG LITE)
- Adaptive LF Tri-Layer Face Foam
- Větrací pěna
- Upevňovací pásek se silikonovým povrchem
- Norma EN 174:2001
- Včetně sáčku na brýle z mikrovlákna

Hmotnost: 125g
.

Parametry produktu

Kód30123
Značka: ATOMIC
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské