Atomic Hawx Magna 120 S GW royal blue/red lyžařské boty

Univerzální lyžařská bota Atomic Hawx Magna 120 S GW je jedna z nejvýkonnějších lyžařských bot velké šířky na trhu a poskytuje působivou dynamiku a funkčnost.Univerzální bota Atomic Hawx Magna 120 S GW vám poskytne tuhost a pevnost – ale také o něco větší ohebnost a přívětivost než ...
Celý popis níže

13 131 Kč14 590 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů
Univerzální lyžařská bota Atomic Hawx Magna 120 S GW je jedna z nejvýkonnějších lyžařských bot velké šířky na trhu a poskytuje působivou dynamiku a funkčnost.

Univerzální bota Atomic Hawx Magna 120 S GW vám poskytne tuhost a pevnost – ale také o něco větší ohebnost a přívětivost než její větší bratr. Díky přidané konstrukci skořepiny Prolite, která je použita také v modelech Ultra a Prime, nabízí tento model razantní lyžování v botě o šířce 102 mm. Předtvarovaná pata, kotník a jazyk vnitřní botičky Mimic Platinum se po tepelném vytvarování přesně přizpůsobí tvaru vaší nohy, a umožní tak úplné přizpůsobení. Podrážky Cantable GripWalk Grip Pads méně podkluzují při chůzi a zároveň zajišťují přenos síly jako standardní podrážka pro sjezdové lyžování. Technologie Power Shift umožňuje přesně doladit náklek a flexi, zatímco asymetricky tvarovaný 3D Stretch Toe Box posouvá možnosti přizpůsobení na další úroveň, aby bota správně seděla hned od prvního nazutí.

Flex index: 120

Bootfit: široké

Šířka chodidla: 102 mm široký skelet

Úroveň dovedností: expert

Konstrukce:
- PU - Polyurethane (PU) plastic delivers great skiing performance, suspension, and progressive flex.
- Memory fit - pokročilá technologie tepelného přizpůsobení (komín i vnitřní botička )
- Prolite - Revolutionary light construction with supportive reinforcements in key zones.
- Power shift - Nezávisle nastavte náklek na 13°, 15° nebo 17° a také flex index.
- Mimic - speciálně tvarovatelný plast v oblasti paty, kotníku, jazyka i komínu kopíruje tvar nohy
- Cantable GripWalk Grip Pads podrážky - Tyto podrážky GripWalk, které jsou vhodné pro současné modely Hawx Ultra, Prime a Magna, umožňují použití naklápěcích podložek.

Hmotnost / Boty (velikost): 1,936 g / 26-26.5
.

Parametry produktu

Kód29297
Značka: ATOMIC
PohlavíPánské