Atomic LIVE SHIELD Vest JR Red dětský chránič páteře

Ochranná vesta pro mladou generaci: Atomic Live Shield Vest JR je speciální ochranná vesta prvního stupně určená pro mladší lyžaře při závodění nebo běžném každodenním lyžování. Je vyrobena z třívrstvé pěny s různou hustotou, která je měkčí v blízkosti těla a tužší na vnější straně, aby postup ...
Celý popis níže

3 285 Kč3 650 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Ochranná vesta pro mladou generaci: Atomic Live Shield Vest JR je speciální ochranná vesta prvního stupně určená pro mladší lyžaře při závodění nebo běžném každodenním lyžování. Je vyrobena z třívrstvé pěny s různou hustotou, která je měkčí v blízkosti těla a tužší na vnější straně, aby postupně absorbovala náraz dříve, než jeho energie dorazí až k tělu. Samotná vesta je vyrobena z prvotřídních textilních materiálů a díky funkci Active Thermo Fit se skvěle přizpůsobí tvaru vašeho těla, jakmile si ji obléknete, takže je neuvěřitelně lehká, pružná a prodyšná. Má také bederní pás, který je individuálně výškově nastavitelný podle délky trupu tak, aby vesta skvěle seděla každému lyžaři, a odnímatelný, pokud vestu oblékáte pod závodní kombinézu.

Vesta Atomic Live Shield Vest JR nabízí ultralehkou ochranu prvního stupně s třívrstvou pěnou a funkcí Active Thermo Fit, která zajistí výjimečnou flexibilitu a bezpečí.

Vlastnosti:
- Třívrstvá pěna různé hustoty
- Lycra se čtyřsměrnou průtažností
- Elastická síťovina Air Mesh
- Active Thermo Fit
- Odnímatelný a nastavitelný pás
- Prodyšný
- Flexibilní
- Omyvatelný
- Ultralehký
- Norma EN 1621-2:2014 Úroveň 1

Velikosti:
S - výška postavy do 125cm / hrudník 73 - 79 cm / pas 65 - 71 cm 
M - výška postavy 120 - 140 cm / hrudník 79 - 85 cm / pas 71 - 77 cm 
L - výška postavy 140 - 160 cm / hrudník 85 - 91 cm / pas 77 - 83 cm

Hmotnost: 300g
.

Parametry produktu

Kód22968
Značka: ATOMIC
PohlavíDětské