Atomic Redster Q SQS Green lyžařské hůlky

Atomic Redster Q SQS je špičkový model na sjezdovku pro příznivce hliníkových holí. Hole jsou vybaveny bezpečnostním systémem uvolnění poutka Atomic SQS, který napnuté poutko okamžitě uvolní a při pádu zabrání poranění zápěstí. Kromě toho máte k dispozici luxusní polstrované poutko, ergon ...
Celý popis níže

1 550 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Atomic Redster Q SQS je špičkový model na sjezdovku pro příznivce hliníkových holí. Hole jsou vybaveny bezpečnostním systémem uvolnění poutka Atomic SQS, který napnuté poutko okamžitě uvolní a při pádu zabrání poranění zápěstí. Kromě toho máte k dispozici luxusní polstrované poutko, ergonomicky tvarovanou rukojeť plus kombinaci 60mm talířku na sjezdovku s ocelovým hrotem, která je ideální na upravené tvrdší sjezdovky. Hole jsou zkonstruovány tak, aby byly vhodným doplňkem jediného páru lyží pro všechny podmínky na sjezdovce, což je model Redster Q. Filozofie je stejná – jsou to jediné hůlky, které budete na sjezdovce potřebovat!

Atomic Redster Q SQS jsou lehké a pevné hliníkové hole na sjezdovku, které jdou dobře dohromady s univerzálními lyžemi Redster Q určenými k jízdě na sjezdovce.

Technický popis: 
Technologie SQS - Safety Quick Release System (Bezpečnostní rychlouvolňovací systém)
Materiál holí: 4*Aluminum Pole Technology
Grip: Ergonomická rukojeť AMT (2K)
Strap: Poutko Essential Strap
Typ košíčku: Talířek na sjezdovku (60mm)
Tip: Ocelový hrot
Fit: Ergonomic M Fit

Hmotnost jednoho kusu/Velikost: 260g/120cm
.

 

Parametry produktu

Kód30535
Značka: ATOMIC
PohlavíPánské