Atomic REDSTER S9i + X12 TL R sjezdové lyže

Lyže Atomic Redster S9i jsou slalomky pro střední a krátké oblouky na upravené sjezdovce. Atomic Redster S9i jsou lyže na slalom, lehčí než Atomic Redster S9 díky speciálnímu dřevěnému jádru. Zcela nová ...
Celý popis níže

18 893 Kč26 990 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Lyže Atomic Redster S9i jsou slalomky pro střední a krátké oblouky na upravené sjezdovce.

Atomic Redster S9i jsou lyže na slalom, lehčí než Atomic Redster S9 díky speciálnímu dřevěnému jádru. Zcela nová konstrukce klenutí CAMBER v kombinaci s technologií SERVOTEC umožňuje lyžím rychlé zahájení oblouku, rychlé přehranění, krátké oblouky a dynamickou jízdu.

Lyže Atomic Redster S9i jsou vybaveny dvěma vrstvami titanalu TITANIUM POWERED zaručující výborné tlumení a vysokou torzní tuhost. Konstrukce CAMBER je klasická metoda výroby lyží - nejvyšší vyklenutí lyže je pod středem lyže. Vylehčené celodřevěné jádro POWER WOODCORE je vyrobeno kombinací tvrdého a pružného dřeva a je zárukou výborných vlastností. Lyže mají sendvičovou konstrukci FULL SIDEWALL, která zaručuje přesný přenos energie do hran. U technologie SERVOTEC jde o techniku "posilovač řízení" -  technologie v podstatě usnadňuje řízení lyže. Lyžování je agilnější a mnohem stabilnější. FULL SIDEWALL umožňuje perfektní záběr na hranu a díky tomu přesný přenos výkonu na sjezdovku.
Specifikace

   Vázání - X 12 TL
   Servotec
   High Speed Sidecut
   Active Camber
   Full Sidewall
   Power Woodcore
   Titanium Powered
   Strukturovaná vnější vrstva lyže
   Skluznice - World Cup Base Finish
   Radius - 12,7 m, 165 cm
   Šíře - 68 mm pod botou
   Váha - 2000 g, 165 cm, 1 lyže

Parametry produktu

Kód22187
Značka: Atomic
PohlavíPánské