Atomic Savor 25 Black/red boty na běžky

Atomic Savor 25 je nejprodávanější turistická bota pro získání kondice a pro radost z každého dne, kdy se dostanete na běžecké tratě.Pokud pro vás lyžování znamená udělat si čas a dostat se na čerstvý vzduch, Atomic Savor 25 je ideální. Je to všechno o dvou věcech, které potřebujete, ab ...
Celý popis níže

2 232 Kč2 790 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Atomic Savor 25 je nejprodávanější turistická bota pro získání kondice a pro radost z každého dne, kdy se dostanete na běžecké tratě.

Pokud pro vás lyžování znamená udělat si čas a dostat se na čerstvý vzduch, Atomic Savor 25 je ideální. Je to všechno o dvou věcech, které potřebujete, abyste si užili čas na trati: pevná opora díky integrované patě a skutečné celodenní pohodlí díky pohodlné Touring Last. Jedná se také o teplou botu s vodoodpudivým předním krytem, ??který udrží vaše nohy v suchu bez ohledu na počasí, a centrální zip znamená, že nazouvání boty nemůže být jednodušší. A konečně, podešev Prolink vám dává výjimečný pocit ze sněhu a znamená, že bota funguje se všemi 2-kolejnicovými vázáními včetně NNN® a Turnamic®.

Vlastnosti:
- Classic Flex
- Kryt šněrování s centrálním zipem
- Standardní šněrování
- Touring Fit
- Vnitřní ochrana paty
- Prolink Touring
- Kompatibilní se všemi 2-kolejnicovými vázáními na trhu

Váha: 415 g / UK8
.

 

Parametry produktu

Kód27845
Značka: ATOMIC
PohlavíUnisex, Pánské