Atomic Savor 25 W White dámské boty na běžky

Atomic Savor 25 W je o maximálním využití každého dne na tratích pro klasický styl běžeckého lyžování. Velkou výhodou řady Savor je pevná opora – díky integrovanému podpatku – a výjimečné pohodlí – díky pohodlnému skitouringovému skeletu. Dva klíčové elementy příjemného s ...
Celý popis níže

2 232 Kč2 790 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Atomic Savor 25 W je o maximálním využití každého dne na tratích pro klasický styl běžeckého lyžování. Velkou výhodou řady Savor je pevná opora – díky integrovanému podpatku – a výjimečné pohodlí – díky pohodlnému skitouringovému skeletu. Dva klíčové elementy příjemného skitouringu! Bota je vybavena podrážkou Prolink, která umožňuje výjimečný cit pro sníh, a bota funguje s každým dvoudrážkovým vázáním, včetně NNN® a Turnamic®. Tato krásná hřejivá bota s vodoodpudivým předním potahem udrží vaše nohy v suchu bez ohledu na počasí a díky centrálnímu zipu nemůže být nazouvání jednodušší. Lyžování je skvělá zábava. Užívejte si každou minutu.

Chcete být fit, bavit se a využít každý den na lyžích naplno? Řešením je příjemná a jednoduchá skitouringová bota Atomic Savor 25 W.

Vlastnosti:
- Touring Fit
- C
lassic Flex
- Kryt šněrování s centrálním zipem
- Standardní šněrování
- Vnitřní ochrana paty Internal Heel Counter (Vnitřní patní výstelka)
- Prolink Touring
- Systém Prolink - kompatibilní se všemi 2-kolejnicovými vázáními na trhu

Váha: 365 g / UK5
.

 

Parametry produktu

Kód30103
Značka: ATOMIC
PohlavíDámské