Atomic SAVOR Dark red lyžařská helma

Bavte se a lyžujte jednoduše a s úsměvem – to je filozofie helmy Atomic Savor. A toto vše splňuje, protože je pohodlná, elegantní a výjimečně bezpečná. Helma používá technologii Holo Core, speciální konstrukci, která poskytuje až o 30 % vyšší ochranu proti nárazům, než vyžadují příslušné ...
Celý popis níže

3 390 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Bavte se a lyžujte jednoduše a s úsměvem – to je filozofie helmy Atomic Savor. A toto vše splňuje, protože je pohodlná, elegantní a výjimečně bezpečná. Helma používá technologii Holo Core, speciální konstrukci, která poskytuje až o 30 % vyšší ochranu proti nárazům, než vyžadují příslušné bezpečnostní normy, a zároveň zajišťuje její výjimečnou lehkost. Helma má také výškově nastavitelný systém 360° Fit, vložky Atomic Live Fit, které se okamžitě přizpůsobí tvaru vaší hlavy, a větrací systém Active Aircon Venting, které vám umožní ručně nastavit větrací otvory pro správný průtok vzduchu. Vše, co potřebujete. Nic navíc.

Savor je helma Atomic pro lyžování na sjezdovce: vše, co potřebujete – a žádné zbytečnosti.

Technologie a vlastnosti:
- Holo Core - Rozšířená deformační zóna pro maximální tlumení nářazů: až o 30% vyšší ochrana proti nárazům než vyžadují příslušné normy.
- ABS Hard Shell - Dvoudílná konstrukce zajišťuje vysokou odolnost a dokonalou ochranu při silném nárazu.
- Active Aircon Venting - Náš nejpokročilejší chladící systém, širší s větším počtem vzduchových kanálků a ručně nastavitelnými větracími otvory.
-
Systém 360° Fit - Helma se dokonale přizpůsobí velikosti a tvaru vaší hlavy – navíc je výškově nastavitelná pro 100% individuální pohodlí.
- Live Fit - Obklopí vaši hlavu kolem dokola a přizpůsobí se jejímu tvaru, aby vám helma okamžitě přesně seděla.
- Odnímatelná a pratelná vložka
- Náušníky kompatibilní s audiem
- Obal na helmu
- Certifikace CE EN 1077:2007 CLASS B, ASTM F 2040

Velikosti:
S = 51-55 cm
M = 55-59 cm
L = 59 - 63 cm
XL = 63 - 65 cm
.

Parametry produktu

Kód30539
Značka: ATOMIC
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské