Atomic Ski Bag Black/grey vak na lyže

Pokud cestujete s jedním párem lyží, klasický vak na lyže Atomic Ski Bag je udrží zajištěné a v bezpečí – je lehký, pevný a nastavitelný.Vak na lyže Atomic Ski Bag nabízí prostor pro jeden pár lyží a hole a pomocí jednoduchého zipu ho lze prodloužit z 175 cm na 205 cm. Vaše lyže tak ...
Celý popis níže

2 190 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Pokud cestujete s jedním párem lyží, klasický vak na lyže Atomic Ski Bag je udrží zajištěné a v bezpečí – je lehký, pevný a nastavitelný.

Vak na lyže Atomic Ski Bag nabízí prostor pro jeden pár lyží a hole a pomocí jednoduchého zipu ho lze prodloužit z 175 cm na 205 cm. Vaše lyže tak zůstanou pečlivě uložené a nebudou klouzat, což by mohlo způsobit jejich poškození. Vak také chrání lyže před poškozením díky vnějšímu materiálu odolnému proti vodě a skvrnám a vnitřní podšívce z odolné plachtoviny, která se snadno čistí. Vak má silnější polstrování v oblasti vázání a velkorysý otvor pro velice snadný přístup.

Délka: 175-205 cm 

Vlastnosti:
- snadno přístupný hlavní prostor
- natavení délky (zip)
- neobsahuje PVC
- odolný proti vodě i skvrnám
- snadno čistitelný plátěná podšívka
- nastavitelný ramenní popruh
- větrací mřížka
- polstrované díly
- 600D PE s povlakem z PU - trvanlivá vnější tkanina odolná proti znečištění a skvrnám používaná v našich taškách a batozích.
- 500D PE s povlakem z PU

Hmotnost: 1000g

Materiál: 100% Vnější plášť PES 
.

Parametry produktu

Kód28074
Značka: ATOMIC
PohlavíUnisex, Pánské