BLIZ PROFLIP OTG black XC brýle

Špičkové brýle s výklopným štítem pro biatlon, běžecké lyžování a další outdoorové aktivity. Proflip OTG nabízí skvělou ochranu a flexibilitu v nejrůznějších povětrnostních podmínkách. Brýle jsou navrženy tak, aby pasovaly na vaše běžné brýle. Proflip OTG byl navržen tak, aby uživateli po ...
Celý popis níže

2 319 Kč2 899 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Špičkové brýle s výklopným štítem pro biatlon, běžecké lyžování a další outdoorové aktivity. Proflip OTG nabízí skvělou ochranu a flexibilitu v nejrůznějších povětrnostních podmínkách. Brýle jsou navrženy tak, aby pasovaly na vaše běžné brýle.

Proflip OTG byl navržen tak, aby uživateli poskytoval nejlepší možné zorné pole s nepřekonatelným komfortem a funkčností.

Proflip je široce používán jak amatéry, tak elitou v běhu na lyžích a biatlonu. Zorník lze odklopit nahoru a dolů a díky pohodlné pěně na obličej je Proflip OTG oblíbeným mezi XC lyžaři.

Proflip Max má skla-zorníky špičkové optické kvality. Jsou vyrobeny z X-PC pro jasné a ostré vidění za všech povětrnostních podmínek. Rám je dodáván s čočkou kategorie 1., náhradní čočka dodávaná s brýlemi je v kategorii filtru 0. Vždy se 100% UV ochranou.  

Rám brýlí je vyrobený z High Impact PC. Polykarbonátový materiál, který odpovídá vysokým nárokům na moderní sportovní brýle - pevnost, vysoká odolnost a nízká hmotnost. Robustní 30 mm elastický pásek se silikonovým proužkem brýle drží na svém místě.

Specifikace:
Barva rámu: lesklá černá
Barva hlavního zorníku (skla): pink with red multi lens (růžové)
Kategorie filtru: filter cat.1

Náhradní zorník: extra clear lens (čirá) - filter cat.0

Klíčové vlastnosti:
- Vysoce odolné zorníky z polycarbonatu s vysokou optickou kvalitou.
- BLIZ Fusion lens technology.
- Nosník z měkké gumy
- Dvojitá měkčená pěna v horní části rámu pro dokonalé usazení.
- Výklopný štít.
- Nastavitelný 30 mm pásek se silikonovým proužkem na vnitřní straně.
- Nízká hmotnost.
- 100% UV filtr.
- Splňuje CE directive: 89/686/EEG & European standard: EN1836:2005.

Dále v balení: pevné černé pouzdro, čistící hadřík z mikrovlákna.
.

Parametry produktu

Kód23149
Značka: BLIZ
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské