BLIZZARD Viva Allround ski socks junior black/rainbow stripes

Dětské lyžařské funkční podkolenky s ClimaWell polypropylenovým vláknem a ionty stříbra. Polyamidové vlákno spolu s elastanem na vnitřní straně ponožky rychle transportuje pot o dalších vrstev. Použití polypropylenového vlákna ClimaWell s ionty stříbra přináší antibakteriální vlastnosti v chodilové ...
Celý popis níže

159 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Dětské lyžařské funkční podkolenky s ClimaWell polypropylenovým vláknem a ionty stříbra.

Polyamidové vlákno spolu s elastanem na vnitřní straně ponožky rychle transportuje pot o dalších vrstev. Použití polypropylenového vlákna ClimaWell s ionty stříbra přináší antibakteriální vlastnosti v chodilové části ponožky. Speciální zóny se zvýšenou elasticitou zajišťují správné usazení na noze, anatomické zesilování dodává podkolence příjemný pocit při nošení. Kvalitní jemný šev pomáhá předejít otlakům prstů, je však pevný a odolný. Ponožku doporučujeme pro její zpevnění a podporu funkce materiálů před přvním nošením vyprat.

Funkční zóny:
1. Highflex Cuff - vysoce roztažný lem
2. Shin defensor - vyztužení a plyšování holeně
3. Achilles defensor - vyztužení a plyšování achilovky
4. Bodyflex bands - elastické zpevňující pásky
5. Softsole - zesílení a plyšování funkčními vlákny v chodidle

Materiálové složení: 50% Bavlna, 25% Polyamid, 20% ClimaWell Polypropylen, 5% Elastan

Technologie
ClimaWell: Polypropylenové vlákno s implementovanými aktivními ionty stříbra zabraňuje množení bakterií a plísní, čímž pomáhá udržovat přirození mikroklima chodidla. Zároveň působí antistaticky, urychluje hojení ran a odřenin, pomáhá eliminovat nepříjemný zápach. Podporuje rychlý odvod potu od pokožky a schnutí.

Polypropylen: Díky absolutní vodoodpudivosti, silné termoizolační schopnosti a nízké hmotnosti je ideální pro výrobu sportovních funkčních oděvů. Zajišťuje rychlý odvod vlhkosti od pokožky a rychlé schnutí při sportovních aktivitách.

Parametry produktu

Kód20475
Značka: Blizzard
PohlavíDětské