Bllizzard VIVA WARM ski socks junior, black/grey/blue

Teplé lyžařské podkolenky. Model Warm je již podle názvu zaměřen na tepelný komfort při nošení. Jádro tvoří celovlněná anatomicky plyšovaná podkolenka, která je v rámci funkčních zón podle potřeby zesilovaná a opatřena elastickými pásky pro lepší posazení na noze. Vnitřní plyšování obsahuje vy ...
Celý popis níže

399 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Teplé lyžařské podkolenky. Model Warm je již podle názvu zaměřen na tepelný komfort při nošení. Jádro tvoří celovlněná anatomicky plyšovaná podkolenka, která je v rámci funkčních zón podle potřeby zesilovaná a opatřena elastickými pásky pro lepší posazení na noze. Vnitřní plyšování obsahuje vysoký podíl vlny s důrazem na udržení tepelného komfortu pokožky. Ponožku doporučujeme pro její zpevnění a podporu funkce materiálů před prvním nošením vyprat.

Merino vlna: Použití vysoce kvalitní merino vlny v podkolence výrazně zvyšuje tepelný komfort výrobku. Celá noha je díky tomuto přírodnímu izolantu udržena mnohem více v teple a suchu, což přináší vynikající komfort při téměř jakémkoliv využití.

Polypropylen: Díky vysoké vodoodpudivosti, silné termoizolační schopnosti a nízké hmotnosti je ideální pro výrobu funkčních sportovních oděvů. Zajišťuje rychlý transport vlhkosti a rychlé schnutí při sportovních aktivitách.

Polyamid: Jedná se o jemné a odolné mikrovlákno, které zpevňuje strukturu celého úpletu, zajišťuje jeho dlouhodobou trvanlivost a zároveň zachovává příjemný omak.

Akryl: Pružné a měkké vlákno velmi často používané jako příměs vlny nebo přímo jako její alternativa. Vlastnosti akrylu jej předurčují pro použití v zimních hřejivých výrobcích a je také charakteristický relativně dobrou odolností vůči žmolkování.

Materiál: merino 31% vlna, 30% polyamid, 15% akryl, 15% polypropylen, 7% polyester, 1% elastan, 1% polyuretan
.

Parametry produktu

Kód25016
Značka: BLIZZARD
PohlavíDámské, Dětské