Bollé JULIET Black Matte lyžařská helma

Moderní dámská helma na sjezdové lyžování. Velmi odolná ABS konstrukce. Nastavitelný systém ventilace pro maximální konfort - ADJUSTABLE VENTILATION technologie. Velikost helmy je nastavitelná - CLICK TO FIT technologie. Ergonomické, odnímatelné antialergické a prodyšné materiály - PADDED LINER tec ...
Celý popis níže

3 199 Kč3 999 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Moderní dámská helma na sjezdové lyžování. Velmi odolná ABS konstrukce. Nastavitelný systém ventilace pro maximální konfort - ADJUSTABLE VENTILATION technologie. Velikost helmy je nastavitelná - CLICK TO FIT technologie. Ergonomické, odnímatelné antialergické a prodyšné materiály - PADDED LINER technologie. Nastavitelný podbradní řemínek - CHIN STRAP technologie. Odnímatelné náušníky a štítek helmy- REMOVABLE EAR PADS technologie. Klip na lyžařské brýle. Látkové pouzdro součástí balení. Splňuje ASTM F2040/CE EN1077.

Vlastnosti:
- Adjustable Ventilation - nastavitelný systém ventilace zajišťuje maximální komfort nošení
- Air Flow Extractor Channels
- Furry Lining - kožíšková podšívka
- Removable And Washable Lining
- Removable Ear Pads
- Nastavitelný podbradní řemínek
- Hypoalergenní a prodyšné materiály
- skořepina je vyrobena pomocí vstřikování ABS plastů
- Click-To-Fit™ system umožňuje přizpůsobení velikosti
- Vzadu klip na lyžařské brýle
- Splňuje evropské bezpečnostní normy CE EN1077 a ASTM F2040

Technologie:
Adjustable Ventilation - Bollé nastavitelný ventilační systém se snadno používá a umožňuje vám ovládat množství vzduchu přicházejícího do vaší helmy. Otevírací kanály pod skořepinou mohou být jemně vyladěny tak, aby vám poskytly přesné množství ventilace, které potřebujete pro maximální pohodlí.

Click-To-Fit™ system - Bollé systém Click-To-Fit™ vám umožňuje snadno a rychle doladit padnutí vaší helmy. Naše pogumované nastavovací kolečko vám umožní utáhnout nebo povolit helmu bez námahy, dokonce i v rukavicích.

Seemless Fit -
Přilby a brýle Bollé jsou vyvíjeny paralelně, aby zajistily dokonalé padnutí, optimální ventilaci a nejlepší možný komfort.

Hmotnost: 490g / M
.

Parametry produktu

Kód29139
Značka: BOLLÉ
PohlavíDámské