Bollé V-LINE Visor White Matte / Photochromic blue lens S1-3 lyžařská helma

Prvotřídní helma svým zpracováním i funkčností. Samozabarvující se štít z Polykarbonátu, mění odstín dle měnících se venkovních podmínek - s přibývajícím UV zářením se zorník ztmavuje a naopak. (Cat. 1-3). ANTI-FOG a ANTISCRATCH úprava snižující možnost zamlžení a do určitě míri i poškrábání ští ...
Celý popis níže

6 799 Kč8 499 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů
Prvotřídní helma svým zpracováním i funkčností. Samozabarvující se štít z Polykarbonátu, mění odstín dle měnících se venkovních podmínek - s přibývajícím UV zářením se zorník ztmavuje a naopak. (Cat. 1-3). ANTI-FOG a ANTISCRATCH úprava snižující možnost zamlžení a do určitě míri i poškrábání štítu. Hardshell konstrukce s EPS. Ergonomická, antialergické a prodyštné materiály - PADDED LINER technologie. Nastavitelný systém ventilace pro maximální konfort - ADJUSTABLE VENTILATION technologie. Nastavitelný magnetický podbradní řemínek - FIDLOCK MAGNETIC BUCKLE pro snadnou manipulaci i v lyžařských rukavicích. Odnímatelné náušníky - REMOVABLE EAR PADS technologie. Velikost hemy je přizpůsobitelná díky patentovanému systému CLICK TO FIT. Možnost využití s většinou dioptrických brýlí - OTG technologie. Látkové pouzdro součástí balení. Splňuje CE EN1077B.

Benefity:
- Photochromic visor - samozabarvující se štít z Polykarbonátu, mění odstín dle měnících se venkovních podmínek.
- Adjustable ventilation -
systém ventilace se snadno používá a umožňuje vám ovládat množství vzduchu přicházejícího do vaší helmy. Otevírací kanály pod skořepinou mohou být jemně vyladěny tak, aby vám poskytly přesné množství ventilace, které potřebujete pro maximální pohodlí.
- Click-to-fit system - nastavovací systém umožňuje snadno a rychle doladit přizpůsobení helmy. Pogumované nastavovací kolečko vám umožní utáhnout nebo povolit helmu bez námahy, dokonce i v rukavicích.

Visor: Photochromic Blue Cat 1 to 3

Technologie:
- Adjustable Ventilation
- Air Flow Extractor Channels
- Anti-Fog coating
- Anti-Scratch Coating
- Furry Lining
- PC Photochromic Lens
- Removable Ear Pads
- Supplied With Carry Bag
- Triple Density Face Foam
- Ventilated Frame

Váha: cca 690g / M
.

Parametry produktu

Kód29126
Značka: BOLLÉ
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské