Bollé Z5 OTG Shiny black/Vermillon gun S2 lyžařské brýle

Sjezdové brýle s cylindrickým zorníkem uživatelům, kteří nosí dioptrické brýle, umožňují využívat to nejlepší z technologií Bollé®: skvělá ventilace se systémem Flow Tech®, pěna s dvojí hustotou a úprava proti zamlžování/proti poškrábání pro extrémní pohodlí a perfektní vidění . Jsou upra ...
Celý popis níže

1 839 Kč2 299 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Sjezdové brýle s cylindrickým zorníkem uživatelům, kteří nosí dioptrické brýle, umožňují využívat to nejlepší z technologií Bollé®: skvělá ventilace se systémem Flow Tech®, pěna s dvojí hustotou a úprava proti zamlžování/proti poškrábání pro extrémní pohodlí a perfektní vidění .
Jsou upraveny k nošení na dioptrické brýle - OTG technologie. Italská dvojitá skla vytváří tepelnou bariéru, zároveň poskytují lepší těsnění a optickou kvalitu - DOUBLE LENS technologie. Skla mají kovovou vrstvu, která zlepšuje kontrast a snižuje oslnění. Technologie P80™PLUS/CARBO GLAS snižuje možnost poškrábání a zamlžení zorníků. Dvě vrstvy pěny zakončené flísem pro větší konfort nošení - TRIPLE LAYER FACE FOAM technologie. Sjezdové brýle Bollé jsou navrhovány tak, aby bylo možné jejich použití s lyžařskými helmami většiny značek na trhu - PERFECT HELMET INTEGRATION technologie. Silikon na vnitřsní straně pásku pro dokonalé uchycení na helmě - SILICONISED STRAP. Flexibilní uchycení pásku brýlí pro dokonalé přizpůsobení dle tvaru helmy - FORESTAY SYSTEM. Patentované průduchy regulují proudění vzduchu uvnitř sjezdových brýlí, čímž nedochází k zamlžování zorníků - FLOW-TECH™Venting technologie. Látkové pouzdro z mikrovlákna vhodné k čištění zorníků. 100% UVA a UVB filtr.

sklo: Vermillon gun cat.2 do polojasného počasí

Technologie: 

- Double lens
- P80+ Anti-Fog
- Carbo-glas Anti-scratch
- Flow Tech Venting
- Double Layer face foam
- Siliconised strap
- UVA/UVB Protection
- OTG - Over the glases

Velikost: medium/large
.

Parametry produktu

Kód23147
Značka: Bollé
PohlavíUnisex, Pánské