Casco SP-2 Photomatic Visor black lyžařská helma

Lyžařská helma s integrovaným visorem. Jedinečný 3dílný design formy poskytuje ergonomické přizpůsobení, tlumení nárazů a prémiovou ochranu. Sportovní struktura helmy perfektně sedí na hlavě a bezešvá podšívka z mikrovlákna zcela pokrývá vnitřní skořepinu. Inovativní systém Snowmask 2 int ...
Celý popis níže

7 249 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Lyžařská helma s integrovaným visorem. Jedinečný 3dílný design formy poskytuje ergonomické přizpůsobení, tlumení nárazů a prémiovou ochranu. Sportovní struktura helmy perfektně sedí na hlavě a bezešvá podšívka z mikrovlákna zcela pokrývá vnitřní skořepinu. Inovativní systém Snowmask 2 integruje hledí do konstrukce rámu a zajišťuje aerodynamiku a ergonomii. Úprava proti zamlžení a odolnost proti poškrábání zaručuje jasný výhled za všech podmínek.

Helma je k dispozici s technologií Photomatic+ (čočka s vysokou reaktivitou).

Vlastnosti:
- vysoce kvalitní zorník poskytuje perfektní výhled bez zkreslení
- ventilační systém pro udržení optimální teploty v helmě
- utahovací kolečko pro úpravu velikosti helmy
- vnitřní stélka lze vyjmout a vyprat
- 100% UV ochrana
- barevné vyměnitelné proužky MyStyle
- vhodná i pro lyžaře s dioptrickými brýlemi

Velikosti: 52-54cm = S; 55-57cm = M; 58-60cm= L; 60-62cm = XL

Hmotnost: 430 g / M

Casco je německá firma s dlouholetou historií zaměrující se na výrobu sportovních, profesionálních přileb a brýlí. Výrobky firmy Casco najdete mezi lyžaři, cyklisty, žokeji, profesionálními hasiči a všude tam, kde je kladem důraz na maximální nezpečí, funkčnost a dlouhou životnost. Díky neustálým inovacím patří výrobky CASCO mezi absolutní špičku na trhu jak v kvalitě tak i designu, který dokáže zaujmout nejednoho náročného zákazníka. Mezi známé sportovce značky Casco patří např. Ole Einar Björndalen.
.

 

Parametry produktu

Kód30157
Značka: CASCO
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské