Casco SP-2 Pol Visor dark grey/orange lyžařská helma

Casco SP-2 Visor je velmi dobře odvětraná lyžařská helma dodávaná se zorníkem Carbonic, který se při pádu celý sklopí a minimalizuje tak možnost zranění krční páteře. Přilba je velmi bezpečná, lehká a díky systému doladění velikosti skvěle padne. Ventilační systém zajišťuje optimální teploty uvnitř ...
Celý popis níže

5 999 Kč6 699 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Casco SP-2 Visor je velmi dobře odvětraná lyžařská helma dodávaná se zorníkem Carbonic, který se při pádu celý sklopí a minimalizuje tak možnost zranění krční páteře. Přilba je velmi bezpečná, lehká a díky systému doladění velikosti skvěle padne. Ventilační systém zajišťuje optimální teploty uvnitř helmy. Carbonic visor zaručuje 100% UV ochranu.

Vlastnosti:
- Carbonic polarized - kvalitní polarizační zorník - poskytuje perfektní výhled bez zkreslení
- Zorník je namontován elasticky a není pevně přišroubován. V případě pádu se tak zabrání „efektu lopaty“ a tím i poranění horní krční páteře.
- ventilační systém pro udržení optimální teploty v helmě
- utahovací kolečko pro úpravu velikosti helmy
- vnitřní stélka lze vyjmout a vyprat
- Barevné vyměnitelné proužky MyStyle
- vhodná i pro lyžaře s dioptrickými brýlemi

Casco je německá firma s dlouholetou historií zaměrující se na výrobu sportovních, profesionálních přileb a brýlí. Výrobky firmy Casco najdete mezi lyžaři, cyklisty, žokeji, profesionálními hasiči a všude tam, kde je kladem důraz na maximální nezpečí, funkčnost a dlouhou životnost. Díky neustálým inovacím patří výrobky CASCO mezi absolutní špičku na trhu jak v kvalitě tak i designu, který dokáže zaujmout nejednoho náročného zákazníka. Mezi známé sportovce značky Casco patří např. Ole Einar Björndalen.
.

 

Parametry produktu

Kód26204
Značka: CASCO
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské