Casco SP-3 Airwolf Black lyžařská helma

Sportovní lyžařská přilba s nezaměnitelným modním designem. SP-3 Airwolf - klasika od Casca v nové formě, s lépe padnoucím tvarem. Nabízí naprosto precizní zpracování, kvalitní použité materiály a vyspělé moderní technologie. Díky konstrukci Monocoque ultra je tato přilba velice bezpečná a přitom t ...
Celý popis níže

4 275 Kč5 699 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Sportovní lyžařská přilba s nezaměnitelným modním designem. SP-3 Airwolf - klasika od Casca v nové formě, s lépe padnoucím tvarem. Nabízí naprosto precizní zpracování, kvalitní použité materiály a vyspělé moderní technologie. Díky konstrukci Monocoque ultra je tato přilba velice bezpečná a přitom také lehká. Velikost přilby lze snadno přizpůsobit díky systému Disc-fit-Vario umožnující přesné a rychlé nastavení požadované velikosti, podle tvaru hlavy.

VLASTNOSTI:
- konstrukce Monocoque™-Ultra - 3-plášťová konstrukce skořepiny s nýtovou výztuhou
- Klima automatic - sofistikovaný ventilační systém pro optimální klima přilby
- Disk Fit Vario - pro ergonomicky dokonalé přizpůsobení díky možnosti horizontálního a vertikálního nastavení
- Vnitřní vystélka z Coolmaxu je vyjímatelná a pratelná
- FX-Magnet Link: Perfektní kombinace helmy a brýlí, které jsou uchyceny magnety
- Norma: 10077B

Upozornění: Lyžařské brýle FX-70 Magnet Link jsou volitelné příslušenství a nejsou zahrnuty v ceně.

Casco je německá firma s dlouholetou historií zaměrující se na výrobu sportovních, profesionálních přileb a brýlí. Výrobky firmy Casco najdete mezi lyžaři, cyklisty, žokeji, profesionálními hasiči a všude tam, kde je kladem důraz na maximální nezpečí, funkčnost a dlouhou životnost. Díky neustálým inovacím patří výrobky CASCO mezi absolutní špičku na trhu jak v kvalitě tak i designu, který dokáže zaujmout nejednoho náročného zákazníka. Mezi známé sportovce značky Casco patří např. Ole Einar Björndalen.
.

 

Parametry produktu

Kód23008
Značka: Casco
PohlavíUnisex, Pánské