Casco SP-3 Limited Red Metallic shiny lyžařská helma

Sportovní a zároveň luxusní lyžařská přilba s nezaměnitelným modním designem. SP-3 - klasika od Casco v nové formě, s lépe padnoucím tvarem. Nabízí naprosto precizní zpracování, kvalitní použité materiály a vyspělé moderní technologie. Díky konstrukci Monocoque ultra je tato přilba velice bezpečná ...
Celý popis níže

5 733 Kč8 190 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Sportovní a zároveň luxusní lyžařská přilba s nezaměnitelným modním designem. SP-3 - klasika od Casco v nové formě, s lépe padnoucím tvarem. Nabízí naprosto precizní zpracování, kvalitní použité materiály a vyspělé moderní technologie. Díky konstrukci Monocoque ultra je tato přilba velice bezpečná a přitom také lehká. Velikost přilby lze snadno přizpůsobit díky systému Disc-fit-Vario umožnující přesné a rychlé nastavení požadované velikosti, podle tvaru hlavy.

Upozornění: Brýle nejsou součástí helmy. Uvedená cena je za samotnou přilbu. K helmě doporučujeme brýle Casco se systém FX magnetlink.

POPIS:
- Vnější skořepina : Monocoque™-Ultra - cílem značky Casco byl důraz na vysokou míru bezpečí a přitom zachování nízké hmotnosti a malých rozměrů přilby.  Vnější skořepina je tvořena několika různými segmenty, které jsou zesíleny ocelovými nýty.
- Vnitřní výstelka z Coolmaxu : hypoalergení a prodyšná pěna
- Ventilace : ano - Klima-Automatic - trojice objemných vzduchových kanálů ve vnitřní části skořepiny
- Další vybavení : držák brýlí Magnet Link, ochraný luxusní pevný obal na uložení helmy
- Normy : CE EN 1077A a 10077B

Casco je německá firma s dlouholetou historií zaměrující se na výrobu sportovních, profesionálních přileb a brýlí. Výrobky firmy Casco najdete mezi lyžaři, cyklisty, žokeji, profesionálními hasiči a všude tam, kde je kladem důraz na maximální nezpečí, funkčnost a dlouhou životnost. Díky neustálým inovacím patří výrobky CASCO mezi absolutní špičku na trhu jak v kvalitě tak i designu, který dokáže zaujmout nejednoho náročného zákazníka. Mezi známé sportovce značky Casco patří např. Ole Einar Björndalen.
.

Parametry produktu

Kód26201
Značka: CASCO
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské