Casco SP-3 Special Crystal White luxusní lyžařská helma

Luxusní dámská lyžařská helma. Díky exkluzivní perleťové úpravě měnící barvu se stane na sjezdovkách poutačem. Tento jedinečný lak reaguje na sluneční záření a mění barvu v závislosti na světle. Přilba je opatřena vysoce kvalitním lakem z automobilové technologie, který zajišťuje lesklý a odolný po ...
Celý popis níže

6 859 Kč9 799 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Luxusní dámská lyžařská helma. Díky exkluzivní perleťové úpravě měnící barvu se stane na sjezdovkách poutačem. Tento jedinečný lak reaguje na sluneční záření a mění barvu v závislosti na světle. Přilba je opatřena vysoce kvalitním lakem z automobilové technologie, který zajišťuje lesklý a odolný povrch. To znamená, že přilba zůstává ve špičkovém vzhledu i při intenzivním používání a nepříznivých povětrnostních podmínkách. Ženský design lyžařské helmy podtrhují autentické krystaly Swarovski®. Tyto třpytivé detaily dodávají přilbě elegantní a luxusní nádech.

Klíčové vlastnosti:
- precizní zpracování
- kvalitní použité materiály
- vyspělé moderní technologie

Uvedená cena je za samotnou přilbu bez brýlí !! K helmě doporučujeme brýle Casco se systém FX magnetlink.

POPIS:
- Vnější skořepina : Monocoque™-Ultra - cílem značky Casco byl důraz na vysokou míru bezpečí a přitom zachování nízké hmotnosti a malých rozměrů přilby.  Vnější skořepina je tvořena několika různými segmenty, které jsou zesíleny ocelovými nýty.
- Disc-fit-Vario - kolečko umožnující přesné a rychlé nastavení požadované velikosti, podle tvaru hlavy.
- Vnitřní výstelka : hypoalergení a prodyšná pěna
- Ventilace : Klima-Automatic - trojice objemných vzduchových kanálů ve vnitřní části skořepiny
- Swarovski crystals - dekorace z originálních krystalů Swarovski
- úchyty brýlí Magnet Link
- Ochraný pevný obal na uložení helmy
- Normy : CE EN 1077A a 10077B

Velikosti: 52-56 cm = S, 56-58 cm = M

Casco je německá firma s dlouholetou historií zaměrující se na výrobu sportovních, profesionálních přileb a brýlí. Výrobky firmy Casco najdete mezi lyžaři, cyklisty, žokeji, profesionálními hasiči a všude tam, kde je kladem důraz na maximální nezpečí, funkčnost a dlouhou životnost. Díky neustálým inovacím patří výrobky CASCO mezi absolutní špičku na trhu jak v kvalitě tak i designu, který dokáže zaujmout nejednoho náročného zákazníka. Mezi známé sportovce značky Casco patří např. Ole Einar Björndalen.
.

Parametry produktu

Kód28675
Značka: CASCO
PohlavíDámské