Casco SP-6 Visor Limited Circuit gold-black lyžařská helma

Luxusní lyžařská helma. Limitovaná verze zaujme exkluzivními vzory, jako jsou 3D výšivky, metalické laky nebo 3D grafika. Jedinečný design se snoubí se sofistikovanou funkčností. Standardně s automatickým zorníkem VAUTRON® pro nejlepší viditelnost.Díky 3dílnému výlisku má SP-6 ergonomický tvar přil ...
Celý popis níže

11 499 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Luxusní lyžařská helma. Limitovaná verze zaujme exkluzivními vzory, jako jsou 3D výšivky, metalické laky nebo 3D grafika. Jedinečný design se snoubí se sofistikovanou funkčností. Standardně s automatickým zorníkem VAUTRON® pro nejlepší viditelnost.

Díky 3dílnému výlisku má SP-6 ergonomický tvar přilby, který přiléhá těsně k hlavě, a proto nabízí optimální tlumení nárazů a maximální ochranu. Jedinečný patentovaný systém hledí helmy SP-6 zajišťuje dokonalé zakrytí obličeje a je elasticky upevněn, aby se zabránilo "efektu lopaty" v případě pádu a zabránilo se zranění. Visor VAUTRON+ Automatic nabízí vysoce výkonnou čočku s fotochromatickými a polarizovanými vlastnostmi, která se rychle přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám.

VLASTNOSTI:
- konstrukce Monocoque™-Ultra - 3-vrstvá konstrukce skořepiny s nýtovou výztuhou
- Klima automatic - sofistikovaný ventilační systém pro optimální klima přilby
- Disk Fit Vario - pro ergonomicky dokonalé přizpůsobení díky možnosti horizontálního a vertikálního nastavení
- Vnitřní vystélka z Coolmaxu je vyjímatelná a pratelná
- kryty uší z vnější strany z kůže, na vnitřní straně jemný materiál příjemný na dotyk
- Vautron visor - automatický zorník se během několika sekund zabarvuje dle intenzity UV a světelných podmínek, optická třída 1
- Visor je namontován elasticky a není pevně přišroubován. V případě pádu se tak zabrání „efektu lopaty“ a tím i poranění horní krční páteře.
- OTG - vhodné pro nositele dioptrických brýlí
- Norma 10077B - lehká lyžařská helma pro rekreační lyžaře

Hmotnost: 580g/M

Casco je německá firma s dlouholetou historií zaměrující se na výrobu sportovních, profesionálních přileb a brýlí. Výrobky firmy Casco najdete mezi lyžaři, cyklisty, žokeji, profesionálními hasiči a všude tam, kde je kladem důraz na maximální nezpečí, funkčnost a dlouhou životnost. Díky neustálým inovacím patří výrobky CASCO mezi absolutní špičku na trhu jak v kvalitě tak i designu, který dokáže zaujmout nejednoho náročného zákazníka. Mezi známé sportovce značky Casco patří např. Ole Einar Björndalen.
.

Parametry produktu

Kód30155
Značka: CASCO
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské