Casco SP-6 White Vautron visor lyžařská helma s integrovaným visorem

Luxusní lyžařská helma s automatickým visorem (zorníkem) VAUTRON pro nejlepší výhled. Jedinečný design s vysoce kvalitní skořepinou se snoubí se sofistikovanou funkčností. Helma je vyrobená z třívrstvé skořepiny Monocoque-Ultra, která zajišťuje maximální úroveň ochrany a díky Klima automatic v ...
Celý popis níže

7 290 Kč10 399 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Luxusní lyžařská helma s automatickým visorem (zorníkem) VAUTRON pro nejlepší výhled. Jedinečný design s vysoce kvalitní skořepinou se snoubí se sofistikovanou funkčností.
Helma je vyrobená z třívrstvé skořepiny Monocoque-Ultra, která zajišťuje maximální úroveň ochrany a díky Klima automatic ventilačnímu systému je dobře odvětraná. Komfort zvyšuje vnitřní výstelka z Coolmaxu. Automatický Visor Vautron se přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám a nabízí křišťálově čistý pohled, zvýrazňující kontrast. K helmě je připevněn pružným systém, díky kterému se při pádu celý sklopí a minimalizuje tak možnost zranění krční páteře. Helma díky systému nastavení Disk-fit-vario výborně sedí.


VLASTNOSTI:
- konstrukce Monocoque™-Ultra - 3-vrstvá konstrukce skořepiny s nýtovou výztuhou
- Klima automatic - sofistikovaný ventilační systém pro optimální klima přilby
- Disk Fit Vario - pro ergonomicky dokonalé přizpůsobení díky možnosti horizontálního a vertikálního nastavení
- Vnitřní vystélka z Coolmaxu je vyjímatelná a pratelná
- kryty uší z vnější strany z pravé kůže, na vnitřní straně jemný materiál příjemný na dotyk
- Vautron visor - automatický zorník se během několika sekund zabarvuje dle intenzity UV a světelných podmínek, optická třída 1
- Visor je namontován elasticky a není pevně přišroubován. V případě pádu se tak zabrání „efektu lopaty“ a tím i poranění horní krční páteře.
- OTG - vhodné pro nositele dioptrických brýlí
- Norma 10077B

Casco je německá firma s dlouholetou historií zaměrující se na výrobu sportovních, profesionálních přileb a brýlí. Výrobky firmy Casco najdete mezi lyžaři, cyklisty, žokeji, profesionálními hasiči a všude tam, kde je kladem důraz na maximální nezpečí, funkčnost a dlouhou životnost. Díky neustálým inovacím patří výrobky CASCO mezi absolutní špičku na trhu jak v kvalitě tak i designu, který dokáže zaujmout nejednoho náročného zákazníka. Mezi známé sportovce značky Casco patří např. Ole Einar Björndalen.
.

Parametry produktu

Kód18800
Značka: Casco
PohlavíUnisex, Pánské, Dámské