Casco SX-34 Carbonic white-black red mirror + clear sportovní brýle

Sportovní brýle ideální pro všechny sporty, kde hraje roli vítr a vytrvalost. Perfektně ventilovaná čočka je navržena tak, aby poskytovala maximální zorné pole, čímž zaručuje jasný výhled v každém směru. Casco FlexFit bočnice nabízejí vynikající uchycení pro bezpečné uchopení a pohodlí. Tyto sportovní brýle lze také pohodlně nosit téměř pod jakoukoli helmou..


Celý popis níže

2 139 Kč2 250 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Sportovní brýle ideální pro všechny sporty, kde hraje roli vítr a vytrvalost. Perfektně ventilovaná čočka je navržena tak, aby poskytovala maximální zorné pole, čímž zaručuje jasný výhled v každém směru. Casco FlexFit bočnice nabízejí vynikající uchycení pro bezpečné uchopení a pohodlí. Tyto sportovní brýle lze také pohodlně nosit téměř pod jakoukoli helmou.

Benefity:
- Nastavitelný nosník: flexibilně nastavitelný chránič nosu zaručuje pohodlné nošení při sportu.
- Casco FlexFit bočnice nabízejí bezpečné uchopení a vysoký komfort nošení. I za nízkých zimních teplot zůstávají ohebné.
- Obzvláště dobře ventilovaná čočka díky ventilačním otvorům zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu, čímž se zabraňuje zamlžování.
- Rychlá a bezpečná výměna skla
- 100% UV-A,B,C ochrana
- Kompatibilní s většinou modelů helem

Zorníky:
 kvalitní odolná skla s hydrofobní úpravou
1.hlavní sklo - Carbonic white-black red mirror - kategorie 3
2.sklo - clear (čirý) zorník - kategorie 0

Balení: baleno v papírové krabičce, součástí je textilní sáček z microvlákna na brýle i 2.sklo, vhodný na čištění
 
Casco je německá firma s dlouholetou historií zaměrující se na výrobu sportovních, profesionálních přileb a brýlí. Výrobky firmy Casco najdete mezi lyžaři, cyklisty, žokeji, profesionálními hasiči a všude tam, kde je kladem důraz na maximální nezpečí, funkčnost a dlouhou životnost. Díky neustálým inovacím patří výrobky CASCO mezi absolutní špičku na trhu jak v kvalitě tak i designu, který dokáže zaujmout nejednoho náročného zákazníka. 
.

Parametry produktu

Kód28259
Značka: Casco
PohlavíUnisex, Pánské