Contour Haftkleber lepidlo na stoupací pásy

Lepidlo na stoupací pásy k obnovení lepící vrstvy. Bez přídavku toluenu. Může se nanést na původní lepidlo nebo na očištěný povrch tkaniny (po odstranění starého lepidla). Opravy lepidla je možné provádět bez speciálního nářadí i na horských chatách s podmínkou schnutí ve 20°C / 8 hodin. Není vhodn ...
Celý popis níže

360 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů

Lepidlo na stoupací pásy k obnovení lepící vrstvy. Bez přídavku toluenu. Může se nanést na původní lepidlo nebo na očištěný povrch tkaniny (po odstranění starého lepidla). Opravy lepidla je možné provádět bez speciálního nářadí i na horských chatách s podmínkou schnutí ve 20°C / 8 hodin. Není vhodné na Hybrid pásy.

Balení: tuba 75 ml

Návod použití:
Rozložte pásy na rovnu plochu a zafixujte oba konce. Odstraňte staré lepidlo tím, že přes něj položíte bavlněnou nebo lněnou tkaninu a přejedete žehližkou zapnutou na střední teplotu (vlna). Staré lepidlo se rozpustí a nasákne do tkaniny. Dokud je povrch pásu teplý odstraňte zbytky škrabkou nebo špachtlí.

K nanesení nového lepidla potřebujete plastovou stěrku - lepidlo naneste rovnoměrně v důkladné vrstvě na celou (opravovanou) plochu. Pásy je třeba nechat schnout rozložené v pokojové teplotě cca 20°C po dobu asi 8-10 hodin. Je třeba počítat s výpary ředidla, které lepidlo v tubě obsahuje. Nakonec po zaschnutí překryjte plochu pečícím papírem a uložte do přepravního sáčku.
.

Parametry produktu

Kód24238
Značka: CONTOUR