Crazy Boosted Proof 3L W Jacket Frozen dámská bunda

Dámská nepromokavá bunda s membránou na skialpy a vysokohorskou turistiku. CRAZY JACKET BOOSTED PROOF 3L je voděodolná vrchní vrstva, která nejlépe reprezentuje koncept Fast & Light. Dost s objemnými a těžkými bundami! Jedná se o lehký, stlačitelný a především bi-elastický kousek, který pl ...
Celý popis níže

7 992 Kč9 990 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet kusů

Dámská nepromokavá bunda s membránou na skialpy a vysokohorskou turistiku. CRAZY JACKET BOOSTED PROOF 3L je voděodolná vrchní vrstva, která nejlépe reprezentuje koncept Fast & Light. Dost s objemnými a těžkými bundami! Jedná se o lehký, stlačitelný a především bi-elastický kousek, který plně vyhovuje potřebám všech, kteří to s horskými výstupy myslí opravdu vážně. Pro tuto bundu jsme použili DERMIZAX EV, látku s voděodolností 20 000 mm, prodyšnou a lehkou, s tepelně podlepenými švy, aby se zabránilo pronikání vody. Náprsní kapsy jsou strategicky umístěné nahoře, aby byly snadno dosažitelné i s nasazeným sedákem, nebo bederním pásem. Ergonomická kapuce s tvarovatelným kšiltem, bránícím zatékání vody, lze nasadit i přes helmu. Oblasti podpaží byly detailně zpracovány pomocí SHARK VENT, exkluzivního systému navrženého Crazy, aby odvětrával přebytečný pot i na voděodolných oděvech.

- Nepromokavá bunda s kapucí
- Nastavitelná kapuce
- Zipové kapsy na hrudi
- Elastický lem na kapuci a na spodním lemu
- Všechny švy jsou vodotěsné

Fit: Regular

Využití: High Mountain

Technologie:

DERMIZAX EV - nepromokavá tkanina s vysokou prodyšností a trvanlivostí. Udržuje si svoje vlastnosti i při dlouhodobém používání a po četném praní. Schopnost odvádět tělesnou vlhkost směrem ven, zabraňuje kondenzaci na vnitřní straně.

Parametry: Vodní sloupec je 20 000 mm, prodyšnost je 20 000 g/m2 
.

Parametry produktu

Kód29112
Značka: CRAZY IDEA
PohlavíDámské