Elan AMPHIBIO GTI PS + EL10 lyžařský set

Pánské univerzální lyže. Jsou to všestranné lyže na upravenou sjezdovku určené pro sportovní lyžaře pro celedenní ježdění. Amphibio GTI, vyvinutý pro dokonalý carving s perfektními ovládacími vlastnostmi, šetří vaši sílu a vzbudzuje důvěru při všech rychlostech. Amphibio Truline technologie komb ...
Celý popis níže

9 592 Kč11 990 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet kusů
Pánské univerzální lyže. Jsou to všestranné lyže na upravenou sjezdovku určené pro sportovní lyžaře pro celedenní ježdění. Amphibio GTI, vyvinutý pro dokonalý carving s perfektními ovládacími vlastnostmi, šetří vaši sílu a vzbudzuje důvěru při všech rychlostech. Amphibio Truline technologie kombinuje výhody Rockeru a klasického camber prohnutí. Nyní navíc díky strategickému rozložení materiálu kdy, na vnitřní hraně je materiál po celé délce a na vnější hraně je materiál ubrán, fungují ještě lépe než dříve.

V setu s vázáním:
 Elan PS (Power Shift) EL 10

Úroveň lyžaře: pro středně pokročilé

Technologie:

- Amphibio TruLine Technology - Konstrukční materiál je umístěn po celé délce hrany lyže, což dodává větší stabilitu v oblouku, zatímco odebrání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému provedení perfektního oblouku.
- RST Sidewall - konstrukce bočních hran, která přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie
Laminated Woodcore - dřevěné laminované jádro po celé délce
Mono Ti - jedna vrstva titanu na horní straně dřevěného jádra - lepší reakce lyží

Parametry:
Radius: 14,4m (168 cm)
Šířka středu: 76 mm
Boční vykrojení: 127 mm/76 mm/104 mm (168 cm)
.

Parametry produktu

Kód28825
Značka: ELAN
PohlavíPánské