Leki AIRFOIL 3D black-palegreen-white hůlky

Rychlé, precizní, perfektní pro krátké obloučky a se sportovními křivkami. Takto lze charakterizovat novou hůl Airfoil 3D. Nový systém gripu Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnost ...
Celý popis níže

2 699 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů
Rychlé, precizní, perfektní pro krátké obloučky a se sportovními křivkami. Takto lze charakterizovat novou hůl Airfoil 3D. Nový systém gripu Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, které rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek. Špičkovou hůl o průměru 14 mm na první pohled poznáte podle kapkovitého tvaru tyče Airfoil. Díky tomu je obzvlášť aerodynamická a má perfektní švih. LEKI se při volbě materiálu pro hole spoléhá na špičkově zpracovaný hliník HTS 6.5. Hůl je proto extrémně odolná vůči nejtvrdšímu zatížení.

PARAMETRY:

Typ hole Sjezdové
Série Unisex
Konstrukce Pevná délka
Grip Trigger 3D
Grip - upřesnění  Slalom
Poutko (Strap) Trigger 3D (Frame Mesh)
Průměr hole Airfoil 14 mm
Materiál hole Hliník (HTS 6.5)
Talířky Alpine
Hroty Flex Tip (Alpine)
Délka 110 - 135 cm
Hmotnost 242 g/ks při délce 120 cm

TECHNOLOGIE:

SYSTÉM TRIGGER 3D
Systém madel pro novou dekádu! Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.

MADLO TRIGGER 3D SLALOM
Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly, skvělým uchopem a maximálním komfortem díky žlábkům na prsty. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger. 

TRIGGER 3D ADAPTER CAP
Víčko, pod kterým naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů rukou a adaptéru na kameru GoPro.

POUTKa TRIGGER 3D FRAME MESH
Poutko z prodyšného, „pleteného“ materiálu, jehož zdokonalený střih a široká dosedací plocha zaručují přímý a úzký kontakt s rukojetí.

HLINÍK HTS
Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilitou.  

AIRFOIL
Aerodynamický profil hole se inspiroval nosnými plochami křídla. To má za následek snížení odporu vzduchu a optimální chování při švihu.

ALPINE BASKET
Talířky pro sjezdové lyžování naprosto ideální. Lze je snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.  

FLEXI TIP ALPINE
Tyto hroty vyvinuté specificky pro sjezdové lyžování zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.
.

Parametry produktu

Kód26691
Značka: Leki
PohlavíUnisex, Pánské