Leki Artena Airfoil 3D black-dark turquoise-white lyžařské hůlky

Mějte svůj sjezdařský výkon pod kontrolou s aerodynamickými holemi Artena Airfoil 3D vybavenými slalomovým madlem s novým systémem Trigger 3D, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní ...
Celý popis níže

2 699 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů
Mějte svůj sjezdařský výkon pod kontrolou s aerodynamickými holemi Artena Airfoil 3D vybavenými slalomovým madlem s novým systémem Trigger 3D, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, jež rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek. Díky vysoce pevnému hliníku je Artena Airfoil 3D jednou z nejlehčích holí pro alpské lyžování. Hůl, na kterou se můžete spolehnout.

PARAMETRY:

Typ hole Sjezdové
Série Dámské (Ladies)
Konstrukce Pevná délka
Grip Trigger 3D
Grip - upřesnění  Slalom
Poutko (Strap) Trigger 3D (Frame Mesh)
Průměr hole Airfoil 14 mm
Materiál hole Hliník (HTS 6.0)
Talířky Alpine
Hroty Flex Tip (Alpine)
Délka 105 - 125 cm
Hmotnost 240 g/ks při délce 115 cm

TECHNOLOGIE:

SYSTÉM TRIGGER 3D
Systém madel pro novou dekádu! Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.

MADLO TRIGGER 3D SLALOM
Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly, skvělým uchopem a maximálním komfortem díky žlábkům na prsty. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger. 

TRIGGER 3D ADAPTER CAP
Víčko, pod kterým naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů rukou a adaptéru na kameru GoPro.

POUTKA TRIGGER 3D FRAME MESH
Poutko z prodyšného, „pleteného“ materiálu, jehož zdokonalený střih a široká dosedací plocha zaručují přímý a úzký kontakt s rukojetí.

HLINÍK HTS
Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilitou.  

AIRFOIL
Aerodynamický profil hole se inspiroval nosnými plochami křídla. To má za následek snížení odporu vzduchu a optimální chování při švihu.

ALPINE BASKET
Talířky pro sjezdové lyžování naprosto ideální. Lze je snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.  

FLEXI TIP ALPINE
Tyto hroty vyvinuté specificky pro sjezdové lyžování zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.
.

Parametry produktu

Kód26698
Značka: Leki
PohlavíDámské