Leki BOLD LITE S lyžařské hůlky black-fluorescent red-white

Tato vysoce kvalitní alpinistická hůl je perfektní hůl pro nováčky s všeobecnými kvalitami. Ať dlouhé záběry nebo krátké švihy: Hůl Bold Lite S vždy správně reaguje. Se systémem Trigger S je uchopení hole díky rychlému zacvaknutí bezpečné a pohodlné. Poutko je plynule nastavitelné a v případě ...
Celý popis níže

2 290 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Tato vysoce kvalitní alpinistická hůl je perfektní hůl pro nováčky s všeobecnými kvalitami. Ať dlouhé záběry nebo krátké švihy: Hůl Bold Lite S vždy správně reaguje. Se systémem Trigger S je uchopení hole díky rychlému zacvaknutí bezpečné a pohodlné. Poutko je plynule nastavitelné a v případě pádu se uvolní tahem nahoru. Slalomové rukojeti Trigger S mají čtyři prohlubně pro prsty, které pomáhají držet hůl bez námahy celý den. 

PARAMETRY:

Série Unisex
Typ hole Sjezdové
Grip Trigger S
Konstrukce Pevná délka
Grip - upřesnění All Mountain - Slalom
Poutko (Strap) Trigger S (Vario)
Průměr hole 16 mm
Materiál hole Hliník (HTS 5.5)
Délka 110 - 135 cm
Talířky Alpine (Cobra)
Hroty Steel Tip
Zařazení v katalogu Alpine
Hmotnost 243 g při délce 120 cm

TECHNOLOGIE:

TRIGGER S - Speciální štíhlé madlo Speed od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností.

HLINÍK HTS - Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilitou.

COBRA ALPINE - Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí. 

STEEL TIP - Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

TRIGGER S systém - Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem. 

NÁHRADNÍ POUTKA Leki TRIGGER S VARIO - Tyto hůlky podporují systém Trigger S, pokud tedy ztratíte nebo zničíte poutka (strap) Leki Trigger S Vario je možné zakoupit náhradní.
.
.

Parametry produktu

Kód26196
Značka: LEKI
PohlavíUnisex, Pánské