Leki BOLD LITE S lyžařské hůlky dark anthracite-black-bright red

Tato vysoce kvalitní hliníková alpská hůl je ideální pro začátečníky a vyznačuje se všestrannými vlastnostmi. Ať už jde o carving nebo krátké zatáčky: Bold Lite S je pro vás tou správnou volbou. Systém Trigger S rukojeti umožňuje rychlé nacvaknutí, díky čemuž je hůl bezpečná a pohodlná. Poutko je p ...
Celý popis níže

2 240 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Tato vysoce kvalitní hliníková alpská hůl je ideální pro začátečníky a vyznačuje se všestrannými vlastnostmi. Ať už jde o carving nebo krátké zatáčky: Bold Lite S je pro vás tou správnou volbou. Systém Trigger S rukojeti umožňuje rychlé nacvaknutí, díky čemuž je hůl bezpečná a pohodlná. Poutko je plynule nastavitelné a v případě pádu se tahem nahoru uvolní. 

PARAMETRY:

Série Unisex
Typ hole Sjezdové
Grip Trigger S
Konstrukce Pevná délka
Grip - upřesnění All Mountain - Slalom
Poutko (Strap) Trigger Vario Strap
Průměr hole 16 mm
Materiál hole Hliník (HTS 5.5)
Délka 110 - 135 cm
Talířky Alpine (Cobra)
Hroty Ice Tip
Zařazení v katalogu Alpine
Hmotnost 224 g při délce 110 cm

TECHNOLOGIE:

TRIGGER S SLALOM - Trigger S SL je vybavena systémem Trigger. Díky prohlubním na prsty hůl optimálně padne do ruky. Její speciální tvar z ní dělá ideální slalomářskou rukojeť.

TRIGGER VARIO STRAP - Perfektně střižené a individuálně nastavitelné poutko. Umožňuje rychlé nacvaknutí a vycvaknutí z hole a zajišťuje maximální komfort na sněhu.

HLINÍK HTS - Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilitou.

COBRA ALPINE basket - Kompaktní vysokohorský talířek pro skvělé dny strávené na svahu. Chrání před zapadnutím do sněhu a lze ho snadno vyměnit rukou.

ICE TIP - Ocelový hrot integrovaný do rourky pro bodově přesné nasazení hole a optimální stabilitu v téměř každém terénu. Především na ledovém povrchu.
.

Parametry produktu

Kód29866
Značka: LEKI
PohlavíUnisex, Pánské