Leki Carbon 14 3D black-fluorescent red-white lyžařské hůlky

Lehká hůl Carbon 14 3D ze stoprocentního karbonu je vybavena novým systémem gripu Trigger 3D, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolň ...
Celý popis níže

3 340 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Lehká hůl Carbon 14 3D ze stoprocentního karbonu je vybavena novým systémem gripu Trigger 3D, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, které rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek.

PARAMETRY:

Série Unisex
Typ hole Sjezdové
Grip Trigger 3D
Konstrukce Pevná délka
Grip - upřesnění Slalom
Poutko (Strap) Trigger 3D (Frame Mesh)
Průměr hole 14 mm
Materiál hole Karbon (100%)
Délka 110 - 135 cm
Talířky Alpine
Hroty Flex Tip (Alpine)
Zařazení v katalogu Alpine
Hmotnost 235 g/ks při délce 120 cm


TECHNOLOGIE:

Systém TRIGGER 3D - Systém madel pro novou dekádu! Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.

Madlo TRIGGER 3D SLALOM - Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly, skvělým uchopem a maximálním komfortem díky žlábkům na prsty. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger.

TRIGGER 3D ADAPTER CAP - Víčko, pod kterým naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů rukou a adaptéru na kameru GoPro.

Poutka TRIGGER 3D FAME MESH - Poutko z prodyšného, „pleteného“ materiálu, jehož zdokonalený střih a široká dosedací plocha zaručují přímý a úzký kontakt s rukojetí.  

ALPINE Basket - Talířky pro sjezdové lyžování naprosto ideální. Lze je snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.

100% CARBON - Materiál vyniká bezkonkurenční hmotností a optimálními vlastnostmi při švihu. 

FLEX TIP ALPINE - Tyto hroty vyvinuté specificky pro sjezdové lyžování zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.
.
.

Parametry produktu

Kód26692
Značka: Leki
PohlavíUnisex, Pánské