Leki Carbon 14 3D Women lyžařské hůlky black-gold-white

Dámská verze hole Carbon 14 3D ze stoprocentního karbonu je vybavena novým systémem gripu Trigger 3D, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí.
Celý popis níže

2 924 Kč3 249 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Lehká dámská hůl Carbon 14 3D Women ze stoprocentního karbonu je vybavena novým systémem gripu Trigger 3D, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, které rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek.  

PARAMETRY:

Typ hole Sjezdové
Série Dámské (Ladies)
Konstrukce Pevná délka
Grip Trigger 3D
Grip - upřesnění   Slalom
Poutko (Strap) Trigger 3D (Frame Mesh)
Průměr hole 14 mm
Materiál hole Karbon (100%)
Talířky Alpine
Hroty Flex Tip (Alpine)
Délka 105 - 125 cm
Hmotnost 227 g/ks při délce 115 cm

TECHNOLOGIE:

Systém TRIGGER 3D - Systém madel pro novou dekádu! Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.

Madlo TRIGGER 3D SLALOM - Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly, skvělým uchopem a maximálním komfortem díky žlábkům na prsty. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger.

TRIGGER 3D ADAPTER CAP - Víčko, pod kterým naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů rukou a adaptéru na kameru GoPro.

Poutka TRIGGER 3D FAME MESH - Poutko z prodyšného, „pleteného“ materiálu, jehož zdokonalený střih a široká dosedací plocha zaručují přímý a úzký kontakt s rukojetí.  

ALPINE Basket - Talířky pro sjezdové lyžování naprosto ideální. Lze je snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.

100% CARBON - Materiál vyniká bezkonkurenční hmotností a optimálními vlastnostmi při švihu. 

FLEX TIP ALPINE - Tyto hroty vyvinuté specificky pro sjezdové lyžování zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.
.
.

Parametry produktu

Kód26699
Značka: Leki
PohlavíDámské