Leki Carbon 14 3D Women naturalcarbon-white-gold lyžařské hůlky

Dámská hůl Carbon 14 3D je díky čistému karbonu a tenké holi o průměru 14 mm senzačně lehká a zaručuje nejlepší švihové vlastnosti. Nový systém gripu Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší b ...
Celý popis níže

3 390 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Dámská hůl Carbon 14 3D je díky čistému karbonu a tenké holi o průměru 14 mm senzačně lehká a zaručuje nejlepší švihové vlastnosti. Nový systém gripu Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, které rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek.  

PARAMETRY:

 Typ hole  Sjezdové
 Série  Dámské (Ladies)
 Konstrukce  Pevná délka
 Grip  Trigger 3D
 Grip - upřesnění    Slalom
 Poutko (Strap)  Frame Strap Mesh
 Průměr hole  14 mm
 Materiál hole  Karbon (100%)
 Talířky  Alpine
 Hroty  Flex Tip (Alpine)
 Délka  105 - 125 cm
 Hmotnost  227 g/ks při délce 115 cm 

TECHNOLOGIE:

Systém TRIGGER 3D - Systém madel pro novou dekádu! Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.

Madlo TRIGGER 3D SLALOM - Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly, skvělým uchopem a maximálním komfortem díky žlábkům na prsty. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger.

Poutka TRIGGER 3D FRAME MESH - Poutko z prodyšného, „pleteného“ materiálu, jehož zdokonalený střih a široká dosedací plocha zaručují přímý a úzký kontakt s rukojetí.  

ALPINE Basket - Talířky pro sjezdové lyžování naprosto ideální. Lze je snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.

100% CARBON - Materiál vyniká bezkonkurenční hmotností a optimálními vlastnostmi při švihu. 

FLEX TIP ALPINE - Tyto hroty vyvinuté specificky pro sjezdové lyžování zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.
.
.

Parametry produktu

Kód29868
Značka: LEKI
PohlavíDámské