LEKI CARBON HXG 6.0 lyžařské hůlky

3 990 Kč4 140 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Skutečně futuristicky půvabná lyžařská hůl ze 100 procent karbonu! Hůl Carbon HX 6.0 se vyrábí speciální výrobní metodou vyfukování do formy. Speciální struktura Cross Webbing sestávající z několika vrstev je vnitřním tlakem tvářena do šestihranného tvaru. Stabilita, tuhost a pružnost jsou navzájem perfektně sladěny. Nejvyšší možnou bezpečnost zajišťuje patentovaný bezpečnostní systém Trigger S. Poutko se jednoduše zacvakne smyčkou do rukojeti a stisknutím tlačítka se uvolní. V případě většího zatížení v tahu, například při pádu, se uvolní směrem nahoru. Nebezpečí zranění se tím snižuje.

Parametry:
Série - Unisex
Konstrukce - Pevná délka
Grip - Trigger S
Grip - upřesnění - Giant Slalom
Poutko (Strap) - Trigger S (Vario)
Počet částí - 1
Průměr hole - 14 mm
Materiál hole - Karbon (100%)
Talířek - Alpine (Cobra)
Hrot - Flex Tip (Alpine)
Hmotnost (za pár od délky 120cm) - 424 g

Technologie:
HX SHAPE
Struktura "Cross Webbing" je zpracovaná vícevrstvá vysoce modulová karbonová vlákna. Speciální výrobní proces propůjčuje hůlkám tvar ve tvaru Hexagon.

100% KARBONOVÉ VLÁKNO HM CARBON
Společnost LEKI si zakládá na vysoké kvalitě materiálu. Proto jsou hůlky vyrobeny z vysokomodulového karbonového vlákna, který propůjčuje hůlkám nízkou hmotnost a tuhost.

TRIGGER S
Speciální štíhlé madlo Speed od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností.

TRIGGER S SYSTÉM
Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.

COBRA ALPINE
Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí.

FLEX TIP ALPINE
Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

NÁHRADNÍ POUTKA - LEKI TRIGGER S VARIO
Tyto hůlky podporují systém Trigger S, pokud ztratíte nebo zničíte poutka (strap) Leki Trigger S Vario je možné objednat náhradní

Parametry produktu

Kód20971
Značka: Leki
PohlavíUnisex, Pánské