Leki HOT SHOT S black-anthracite-red lyžařské hůlky

Ten, kdo si během jízdy rád tu a tam něčeho "lokne", bude modelem Hot Shot S přímo nadšen. Stačí odšroubovat rukojeť, nalít nápoj a rukojeť opět našroubovat. Tak snadné a rychlé to je. Se svými vysokopevnostními hliníkovými holemi a systémem Trigger S zajišťují tyto hole navíc bezpečnost a nabízejí ...
Celý popis níže

3 340 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Ten, kdo si během jízdy rád tu a tam něčeho "lokne", bude modelem Hot Shot S přímo nadšen. Stačí odšroubovat rukojeť, nalít nápoj a rukojeť opět našroubovat. Tak snadné a rychlé to je. Se svými vysokopevnostními hliníkovými holemi a systémem Trigger S zajišťují tyto hole navíc bezpečnost a nabízejí komfortní ovládání.

PARAMETRY:

Série Unisex
Typ hole Sjezdové
Grip Trigger S
Konstrukce Hot Shot;Pevná délka
Grip - upřesnění All Mountain - Slalom
Poutko (Strap) Trigger S (Vario)
Počet částí 1
Průměr hole 16 mm
Materiál hole Hliník (HTS 6.0)
Materiál horní díl Hliník (HTS 6.0)
Materiál spodní díl  Hliník (HTS 6.0)
Délka 110 - 135 cm
Talířky Alpine (Cobra)
Hroty Flex Tip (Alpine)
Hmotnost 296 g/ks při délce 125 cm


TECHNOLOGIE:


HOT SHOT - Vejde se do něj 69 až 100 ml Tvého oblíbeného nápoje dle délky hole. Stačí odšroubovat madlo, pomocí společně dodávané nálevky nalít nápoj a madlo opět našroubovat.

TRIGGER S - Speciální štíhlé madlo Trigger S od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností.

HLINÍK HTS - Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností.

COBRA ALPINE - Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí.

FLEX TIP ALPINE - Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

TRIGGER S Systém - Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.

Náhradní poutka Trigger S Vario - Tyto hůlky podporují systém Trigger S, pokud ztratíte nebo zničíte poutka (strap) Leki Trigger S Vario, jsou k dispozici jako náhradní díl.
.
.

Parametry produktu

Kód22577
Značka: LEKI
PohlavíUnisex, Pánské