Leki Performance S GTX black rukavice

Nenecháte si ujít sjezdovku nebo prašan ani při mrazivých teplotách? Pak jsou rukavice Performance S GTX pro vás tou správnou volbou. Tato kvalitní, mimořádně teplá lyžařská rukavice s izolací Primaloft je díky membráně GORE-TEX® vodotěsná a nepropustná pro vítr. Díky materiálu Softshell na vnější ...
Celý popis níže

2 198 Kč3 140 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Nenecháte si ujít sjezdovku nebo prašan ani při mrazivých teplotách? Pak jsou rukavice Performance S GTX pro vás tou správnou volbou. Tato kvalitní, mimořádně teplá lyžařská rukavice s izolací Primaloft je díky membráně GORE-TEX® vodotěsná a nepropustná pro vítr. Díky materiálu Softshell na vnější straně je však přesto prodyšná a nabízí perfektní vnitřní klima. K nezbytnému uchopení a jistému držení slouží kozí kůže Premium na dlani. Pomocí systému Trigger S se můžete rychle a jednoduše zacvaknout do lyžařské hole. Navíc snižuje riziko zranění, protože rukavice se při pádu a tahu nahoru uvolní od rukojeti.

Parametry 
Určení        Sjezdové lyžování
Konstrukce Trigger S
Fit             Comfort Fit
Zateplení    Extra teplé
Vlastnosti   Flex Cuff
Materiál      G Grip (50% polyester, 50% polyuretan);Neoprene (60% pryž, 40% nylon);Softshell 87 (87% polyester, 13% elastan)
Dlaň           Neoprene (60% pryž, 40% nylon);Premium Goatskin (100% useň);Silicone Nash (60% nylon, 40% polyuretan)
Info           Obsahuje netextilní části živočišného původu
Izolace       Primaloft (100% polyester)
Membrána  GORE-TEX® (100% polyamid)
Podšívka    Micro Bemberg (100% polyester)
.

Parametry produktu

Kód21996
Značka: LEKI
PohlavíPánské