LEKI Racing Kids neonpink-black-neonyellow lyžařské hůlky

Nutná výbava pro všechny fanoušky Mikaely Shiffrin a spol! Dětská hůl Racing Kids v designu LEKI World Cup je vyrobena z hliníkových trubek o průměru 14 mm a vybavena pohodlnou rukojetí PA Safety.PARAMETRY:  Určené pro  Dětské  Typ hole  Sjezdové  Grip  PA Safety ...
Celý popis níže

640 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Nutná výbava pro všechny fanoušky Mikaely Shiffrin a spol! Dětská hůl Racing Kids v designu LEKI World Cup je vyrobena z hliníkových trubek o průměru 14 mm a vybavena pohodlnou rukojetí PA Safety.

PARAMETRY:

 Určené pro  Dětské
 Typ hole  Sjezdové
 Grip  PA Safety V1
 Konstrukce  Pevná délka
 Počet částí  1
 Poutko (Strap)  Lock Security Strap Nylon 
 Průměr hole  14 mm
 Materiál hole  Hliník (TS 4.5)
 Délka  70 - 105 cm
 Talířky  Racing | Trekking
 Hroty  Steel Tip
 Zařazení v katalogu   Alpine
 Hmotnost  140 g při délce 80 cm 

TECHNOLOGIE:

PA Safety V1 - Minimalisticky koncipovaná rukojeť s bezpečnostním systémem PA. Přesvědčí svojí stabilitou a dlouhou životností.

Lock Security Strap Nylon - Nastavitelné poutko s bezpečnostní pojistkou. Je odolné, velice prodyšné a poskytuje maximální pohodlí při nošení.

HLINÍK - Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilitou.

RACING / TREKKING basket - Kompaktní univerzální talířek pro použití v letní i zimní sezóně. Chrání před zapadnutím do sněhu a lze ho snadno vyměnit rukou.

Steel Tip - Ocelový hrot integrovaný do rourky pro bodově přesné nasazení hole a optimální stabilitu v téměř každém terénu.
.

Parametry produktu

Kód30074
Značka: LEKI
PohlavíDětské