Leki SNOWBIRD 3D GTX Lady black dámské rukavice

Snowbird 3D Lady jsou výborné, extra teplé rukavice pro všechny dámy, kterým rychle promrzají ruce! Svrchní materiál, kombinace softshellového materiálu a Micro TC, stejně jako integrovaná membrána GORE-TEX® vám dávají dostatek volnosti pohybu a poskytují dodatečnou ochranu před chladem a mokrem. Izolace PrimaLoft® spolehlivě zahřeje ruce a zároveň je prodyšná. Vnitřní podšívka z Micro Bemberg zajišťuje obzvlášť příjemný pocit sucha. A hůlku máte vždy dobře uchopenou díky sametově jemné, robustní ovčí kůži. Nový systém Trigger 3D je kompatibilní i se všemi předchozími holemi Trigger S..


Celý popis níže

2 152 Kč2 690 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Snowbird 3D Lady jsou výborné, extra teplé rukavice pro všechny dámy, kterým rychle promrzají ruce! Svrchní materiál, kombinace softshellového materiálu a Micro TC, stejně jako integrovaná membrána GORE-TEX® vám dávají dostatek volnosti pohybu a poskytují dodatečnou ochranu před chladem a mokrem. Izolace PrimaLoft® spolehlivě zahřeje ruce a zároveň je prodyšná. Vnitřní podšívka z Micro Bemberg zajišťuje obzvlášť příjemný pocit sucha. A hůlku máte vždy dobře uchopenou díky sametově jemné, robustní ovčí kůži. Nový systém Trigger 3D je kompatibilní i se všemi předchozími holemi Trigger S.

PARAMETRY:

Typ rukavice:   Pětiprsté rukavice
Určení: Sjezdové lyžování
Konstrukce: Trigger 3D
Řada: Dámské (Ladies)
Fit: Lady Slim Fit
Úroveň zateplení:  Extra teplé
Membrána: GORE-TEX® (100% Polyamid)
Vrchní materiál: Micro TC (100% polyester);Softshell 82 (82% nylon, 18% elastan)   
Dlaň: Sheepskin (100% useň)
Info: Obsahuje netextilní části živočišného původu.
Izolace: Primaloft (100% polyester)
Podšívka: Micro Bemberg (100% polyester)

TECHNOLOGIE:

TRIGGER 3D - Rukavice s integrovaným systémem, pomocí něhož lze propojit ruku s madlem bez využití poutek. Bezpečné odpojení se od madla při případném pádu je zárukou pevného zdraví i v dalších sezonách! Kompatibilní se systémy Trigger S a Trigger 3D.

LADY SLIM FIT - Zúžený střih pro to nejpřirozenější sepětí s dámskou rukou.

EXTRA ZATEPLENÍ - Úroveň tepla spočívá v shellových, izolačních a podšívkových materiálech, hydrofobních vlastnostech a padnoucím střihu a konstrukci.
.

Parametry produktu

Kód26209
Značka: LEKI
PohlavíDámské