Leki Snowfox 3D Lady black dámské rukavice

Snowfox 3D Lady jsou výborné rukavice pro všechny dámy, kterým rychle promrzají ruce! Díky výplni z materiálu PrimaLoft® jsou rukavice extra teplé. Materiály Softshell a Micro TC na vnější straně se starají o prodyšnost a absolutní větruvzdornost. Ruce jsou bezpečně chráněny před nepřízní počasí. D ...
Celý popis níže

2 440 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Snowfox 3D Lady jsou výborné rukavice pro všechny dámy, kterým rychle promrzají ruce! Díky výplni z materiálu PrimaLoft® jsou rukavice extra teplé. Materiály Softshell a Micro TC na vnější straně se starají o prodyšnost a absolutní větruvzdornost. Ruce jsou bezpečně chráněny před nepřízní počasí. Dlaň z extrémně měkké ovčí kůže je robustní a protiskluzová. Díky membráně SOFT-TEX® jsou rukavice vodotěsné a o hebkost se starají výplně Micro Bemberg a Soft Plush. Nový systém Trigger 3D je kompatibilní se všemi předchozími holemi Trigger S.

PARAMETRY:

Typ rukavice    Pětiprsté rukavice
Určení Sjezdové lyžování
Konstrukce Trigger Loop
Řada Dámské (Ladies)
Fit Lady Slim Fit
Zateplení Extra teplé
Membrána SOFT-TEX® (100% polyuretan)
Materiál Leather Application (100% useň);Micro TC (100% polyester);Softshell 82 (82% nylon, 18% elastan)   
Dlaň Sheepskin (100% useň)
Info Obsahuje netextilní části živočišného původu.
Izolace Primaloft (100% polyester)
Podšívka Micro Bemberg (100% polyester)

TECHNOLOGIE:

TRIGGER očko - Rukavice s integrovaným systémem, pomocí něhož lze propojit ruku s madlem bez využití poutek. Bezpečné odpojení se od madla při případném pádu je zárukou pevného zdraví i v dalších sezonách! Kompatibilní se systémy Trigger S a Trigger 3D.

LADY SLIM FIT - Zúžený střih pro to nejpřirozenější sepětí s dámskou rukou.

EXTRA ZATEPLENÍ - Úroveň tepla spočívá v shellových, izolačních a podšívkových materiálech, hydrofobních vlastnostech a padnoucím střihu a konstrukci.
.

Parametry produktu

Kód29053
Značka: LEKI
PohlavíDámské