Leki STELLA S white-black-silver lyžařské hůlky

S holemi Stella S máte svůj výkon na sjezdovce pod kontrolou. Rukojeti a jemná poutka těchto holí jsou tvarovány pro anatomii drobnějších dámských rukou. Termomateriál pomáhá udržovat prsty v teple i při nižších teplotách. Se systémem Trigger S bleskurychle uvolníte poutko od hole. To přispívá k be ...
Celý popis níže

2 290 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

S holemi Stella S máte svůj výkon na sjezdovce pod kontrolou. Rukojeti a jemná poutka těchto holí jsou tvarovány pro anatomii drobnějších dámských rukou. Termomateriál pomáhá udržovat prsty v teple i při nižších teplotách. Se systémem Trigger S bleskurychle uvolníte poutko od hole. To přispívá k bezpečnosti a pocitu pohodlí. Díky vysoce pevnému hliníku je Artena S jednou z nejlehčích alpinistických holí. Je to hůl, na kterou se opravdu můžete spolehnout. 

PARAMETRY:

Série Dámské (Ladies)
Typ hole Sjezdové
Grip Trigger S
Konstrukce Pevná délka
Grip - upřesnění Thermo Compact
Poutko (Strap) Trigger S (Vario)
Průměr hole 16 mm
Materiál hole Hliník (HTS 5.5)
Délka 105 - 125 cm
Talířky Alpine (Racing)
Hroty Steel Tip
Zařazení v katalogu Alpine
Hmotnost 207 g/ks při délce 115 cm


TECHNOLOGIE:

TRIGGER S SYSTÉM - Díky systému TRIGGER S je sepjětí rukavice či poutka s madlem naprosto dokonalé. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování je zaručen!

Poutko TRIGGER S - Jednoduše nastavitelné poutko s širokou opěrnou plochou a perfektním střihem, se kterým se k holi připnete nebo od ní naopak odpojíte během mžiku.

TRIGGERS THERMO COMPACT - Madlo Trigger S v kompaktním designu s termoizolačním povrchem pro drobné, rychle mrznoucí ruce. 

HLINÍK HTS - Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilitou.

RACING BASKET - Talířky pro závodní sjezd naprosto ideální. Lze je snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.

STEEL TIP - Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

NÁHRADNÍ POUTKA Leki TRIGGER S VARIO - Tyto hůlky podporují systém Trigger S, pokud tedy ztratíte nebo zničíte poutka (strap) Leki Trigger S Vario je možné zakoupit náhradní.
.
.

Parametry produktu

Kód26194
Značka: Leki
PohlavíDámské