LEKI Venom SL 3D neon pink-darkanthracite lyžařské hůlky

Špičková závodní hůl Venom SL 3D z vysoce pevného HTS 6.5 hliníku a aramidového karbonu je vybavena novým systémem madla Trigger 3D Slalom. Nový systém Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší ...
Celý popis níže

3 771 Kč4 190 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů
Špičková závodní hůl Venom SL 3D z vysoce pevného HTS 6.5 hliníku a aramidového karbonu je vybavena novým systémem madla Trigger 3D Slalom. Nový systém Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, které rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek. Díky tomu se můžete 100% soustředit na tempo. Ochranný hliníkový plášť v horní části zajišťuje dodatečné zesílení hole a minimalizuje riziko zlomení hole při kontaktu s brankovými tyčemi.

PARAMETRY:

Typ hole Sjezdové
Série Worldcup Race
Konstrukce Pevná délka
Grip Trigger 3D
Grip - upřesnění Slalom
Poutko (Strap) Trigger 3D (Worldcup)
Průměr hole 16|14 mm
Materiál hole Hliník (HTS 6.5);Karbon (Aramid)
Materiál horní díl Hliník (HTS 6.5)
Materiál spodní díl  Karbon (Aramid)
Talířky Alpine (Racing)
Hroty Flex Tip (Worldcup)
Délka 110 - 135 cm
Hmotnost 314 g/ks při délce 120 cm

TECHNOLOGIE:

SYSTÉM TRIGGER 3D
Systém madel pro novou dekádu! Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.

MADLO TRIGGER 3D SLALOM
Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly, skvělým uchopem a maximálním komfortem díky žlábkům na prsty. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger.

TRIGGER 3D ADAPTER CAP
Víčko, pod kterým naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů rukou a adaptéru na kameru GoPro.

POUTKO TRIGGER 3D WORLDCUP
Jednoduše nastavitelné poutko s širokou opěrnou plochou a perfektním střihem, se kterým se k holi připnete nebo od ní naopak odpojíte během mžiku.

HLINÍK A KARBONOVÉ VLÁKNO
Odolný horní díl z hliníku, super lehký a tuhý spodní díl z karbonového vlákna pro dokonalé chování při švihu při minimální hmotnosti.

RACING BASKET
Talířky ideální pro závodní podmínky. Talířky lze snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.

FLEXI TIP WORLDCUP
Tyto, pro světové mistrovství speciálně vyvinuté hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.
.

Parametry produktu

Kód26181
Značka: Leki
PohlavíUnisex, Dámské