LEKI WC Lite GS 3D fluorescent red-black-neonyellow lyžařské hůlky

Před těmito 16milimetrovými holemi z vysoce pevného hliníku se skloní každá branka. Prohnutí na obří slalom a sjezdové talířky se starají o optimální aerodynamiku. A k tomu nově vyvinutý grip Trigger 3D Pro G, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsl ...
Celý popis níže

2 090 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů
Před těmito 16milimetrovými holemi z vysoce pevného hliníku se skloní každá branka. Prohnutí na obří slalom a sjezdové talířky se starají o optimální aerodynamiku. A k tomu nově vyvinutý grip Trigger 3D Pro G, který umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, ale také větší bezpečnostní rezervy kvůli inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, které rozšiřuje uvolňovací rozpětí o čtyřnásobek. Aby toho nebylo málo, profil nosných ploch hůlky Airfoil napodobující křídla letadla snižuje odpor vzduchu a umožňuje optimální švih.

PARAMETRY:

Typ hole Sjezdové
Série Dětské (Junior);Worldcup Race  
Konstrukce Pevná délka
Grip Trigger 3D
Grip - upřesnění   Pro G
Poutko (Strap) Trigger 3D (Vario)
Průměr hole Airfoil 16 mm
Materiál hole Hliník (HTS 6.5)
Talířky Alpine (Downhill)
Hroty Carbide Tip
Délka 90 - 120 cm
Hmotnost 243 g/ks při délce 105 cm


TECHNOLOGIE:

SYSTÉM TRIGGER 3D
Systém madel pro novou dekádu! Díky úhlu uvolnění 220° je používání holí ještě větší hračkou a hlavně bezpečnější, než kdy dřív.

MADLO TRIGGER 3D PRO G
Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly a maximální bezpečností díky systému uvolňování. Měkký povrch umožňuje skvělý úchop. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger. 

TRIGGER 3D ADAPTER CAP
Víčko, pod kterým naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů rukou a adaptéru na kameru GoPro.

POUTKO TRIGGER 3D WORLDCUP
Jednoduše nastavitelné poutko s širokou opěrnou plochou a perfektním střihem, se kterým se k holi připnete nebo od ní naopak odpojíte během mžiku.

HLINÍK A KARBONOVÉ VLÁKNO
Odolný horní díl z hliníku, super lehký a tuhý spodní díl z karbonového vlákna pro dokonalé chování při švihu při minimální hmotnosti. 

DOWNHILL BASKET
Talířky ideální pro závodní podmínky. Talířky lze snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.  

FLEXI TIP WORLDCUP
Tyto, pro světové mistrovství speciálně vyvinuté hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

HOLE PRO JUNIORY
Hůl pro nezletilé závodníky s kompaktnějším madlem a menším poutkem.
.

Parametry produktu

Kód26180
Značka: Leki
PohlavíDětské