LEKI WC Lite SL TR-S neonrot lyžařské hůlky

Juniorské hole ze série Worldcup. Takřka nezničitelným trubkám z vysokopevnostního hliníku, o průměru 16 mm, se podvolí každá slalomová branka. Airfoil design současně zajišťuje optimální aerodynamické vlastnosti holí, zatímco díky rukojetím GS se systémem Trigger S vždy najdeš správnou pozici ...
Celý popis níže

1 590 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů

Juniorské hole ze série Worldcup. Takřka nezničitelným trubkám z vysokopevnostního hliníku, o průměru 16 mm, se podvolí každá slalomová branka. Airfoil design současně zajišťuje optimální aerodynamické vlastnosti holí, zatímco díky rukojetím GS se systémem Trigger S vždy najdeš správnou pozici pro uchopení.

Parametry: 

Typ hole Sjezdové
Série Dětské (Junior);Worldcup Race
Grip Trigger S
Konstrukce Pevná délka
Grip - upřesnění Compact
Poutko (Strap) Trigger S (Vario)
Počet částí 1
Průměr hole 16 mm
Materiál hole Hliník (HTS 6.5)
Talířky Alpine (Racing)
Hroty Carbide Tip
Zařazení v katalogu Alpine
Hmotnost 224 g/ks při délce 105 cm

Technologie:
TRIGGER S - Speciální štíhlé madlo Trigger S od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností.

TRIGGER S systém - Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.

HLINÍK HTS - Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností.

AIRFOIL - Aerodynamický profil hole se inspiroval nosnými plochami křídla. To má za následek snížení odporu vzduchu a optimální chování při švihu.

RACING BASKET - Talířky ideální pro racingové/závodní podmínky. Talířky lze snadno vyměnit za jiné, aniž byste k tomu potřebovali nástroj.

CARBIDE TIP - Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.
.

Parametry produktu

Kód19779
Značka: Leki
PohlavíDětské