LEKI WC Race Flex S Junior Mitten black-ice lemon palčáky

Palčáky s vynikající ochranou pro ambiciózní závodnický dorost. Rukavice Worldcup Race Flex S Junior Mitt chrání hřbet ruky pružnou umělohmotnou destičkou (Flex Panel), která poskytuje maximální tlumení při maximální pružnosti, a také Glide Zone se zaoblenými panely a polštářky Soft Paddings na cel ...
Celý popis níže

3 032 Kč3 790 Kč

Skladem

Barva

Velikost

Počet párů
Palčáky s vynikající ochranou pro ambiciózní závodnický dorost. Rukavice Worldcup Race Flex S Junior Mitt chrání hřbet ruky pružnou umělohmotnou destičkou (Flex Panel), která poskytuje maximální tlumení při maximální pružnosti, a také Glide Zone se zaoblenými panely a polštářky Soft Paddings na celé vnější straně ruky. Integrace poutka ESI (External Strap Integration) speciálně vyvinutá pro závodní sport umožňuje díky svému polohování obzvlášť bezprostřední přenos síly z ruky na hůl. O teplo se postarají izolace z umělých vláken Thinsulate™ a Hyperloft.

PARAMETRY:

Typ rukavice Palčáky
Určení Sjezdové lyžování
Řada Junior; Worldcup Race
Konstrukce Trigger S
Fit Junior Race Fit
Zateplení Extra teplé
Vlastnosti EVA Finger Pads;External Strap Integration;Finger Channels;Flex Cuff;Flex Zone;Glide Zone;Grip Zone;Silicone Enforced Grip Pad
Materiál Ceramic Reptile Shell (100% nylon);Neoprene (60% pryž, 40% nylon);Premium Goatskin (100% useň)
Panel Flex Panel
Dlaň G Grip (60% polyuretan, 40% polyester);Premium Goatskin (100% useň);Silicone Nash (60% nylon, 40% polyuretan);Strap PU (60% nylon, 40% polyuretan)
Info Obsahuje netextilní části živočišného původu.
Izolace Hyperloft (100% polyester);Thinsulate (65% polyolefin, 35% polyester)
Podšívka Micro Bemberg (100% polyester)
Velikosti 4.0 - 8.0

TECHNOLOGIE:

TRIGGER SYSTÉM
Rukavice s integrovaným systémem, pomocí něhož lze propojit ruku s madlem bez využití poutek. Bezpečné odpojení se od madla při případném pádu je zárukou pevného zdraví i v dalších sezonách! Kompatibilní se systémy Trigger S a Trigger 3D.

JUNIOR RACE FIT
Rukavice se speciálním racingovým střihem pro špičkový výkon i v kategorii juniorů.

Parametry produktu

Kód23988
Značka: LEKI
PohlavíDětské