Leki WCR Coach 3D black-ice lemon lyžařské rukavice

Chcete závodit a potřebujete rukavice, které podpoří všechny Vaše pohyby a zároveň Vám poskytnou dostatečnou bezpečnost? Pak jsou rukavice WCR Coach 3D nejlepší volbou. Tyto sportovní rukavice s materiálem Thinsulate a funkční izolací Hyperloft v kombinaci s voděodolnou membránou SOFT-TEX udrží Vaš ...
Celý popis níže

4 690 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů
Chcete závodit a potřebujete rukavice, které podpoří všechny Vaše pohyby a zároveň Vám poskytnou dostatečnou bezpečnost? Pak jsou rukavice WCR Coach 3D nejlepší volbou. Tyto sportovní rukavice s materiálem Thinsulate a funkční izolací Hyperloft v kombinaci s voděodolnou membránou SOFT-TEX udrží Vaše ruce v teple a suchu. Kluzná zóna, která se skládá ze systému Speed Panel a chráničů prstů a hřbetu ruky z materiálu EVA, je zesílena keramickou skořepinou. Tato kombinace ochrání Vaši ruku i v náročných podmínkách a zároveň zachová volnost pohybu.

PARAMETRY:
 Určení  Sjezdové lyžování
 Konstrukce  Trigger Systém
 Řada  Alpine Racing
 Fit  Race Fit (advanced pre-curve)
 Zateplení  Teplé
 Vlastnosti  Speed Panel, Glide Zone, Extended Ceramic Enforced EVA Paddings, Silicone Enforced Grip Pads, Flex Flap, Flex Cuff
 Materiál  Softshell (92% Polyester, 8% Elastan), Premium Goatskin (100% Kůže), Ceramic Shell (100% Polyester), Neoprene (60% Pryž, 40% Polyester)
 Dlaň  Premium Goatskin (100% Kůže)
 Info  Obsahuje netextilní části živočišného původu
 Izolace  Thinsulate (65% Polyolefin, 35% Polyester), Hyperloft (100% Polyester)
 Membrána  SOFT-TEX® (100% polyuretan)
 Podšívka  Micro Bemberg (100% Polyester)

TECHNOLOGIE:

TRIGGER SYSTÉM
Systém Trigger nabízí větší míru kontroly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém a bezpečnostní pojistka může uživatele ochránit před poraněním. Všechna poutka a rukavice Trigger jsou kompatibilní se všemi holemi Trigger.

RACE FIT, advanced pre-curve
Integrované vycpávky a chrániče zajišťují nekompromisní závodní vlastnosti.

VODOTĚSNÉ
Vodotěsné rukavice díky použití samostatné membránové vložky.

ÚROVEŇ ZATEPLENÍ: TEPLÉ
Úroveň hřejivosti vychází ze skořepinových, izolačních a podšívkových materiálů a rovněž z hydrofobních vlastností rukavice. Má na ni vliv i střih a konstrukce.

SOFT-TEX
Vodotěsný. Větruvzdorný. Příjemně měkký. SOFT-TEX přináší pohodlí a příjemný pocit při nošení.
.

Parametry produktu

Kód29877
Značka: LEKI
PohlavíUnisex, Pánské