LEKI WCR SL 3D bright red -black-neonyellow lyžařské hůlky

Před nezničitelnými 18milimetrovými trubkami z vysoce pevného hliníku se skloní každá slalomová hůl. Nosná plocha Airfoil kapkovitého tvaru zajišťuje optimální aerodynamiku, navíc s novou rukojetí Trigger 3D Slalom pokaždé najdete dokonalou pozici. Nový systém Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu dík ...
Celý popis níže

2 740 Kč

Skladem

Barva

Vyberte velikost

Počet párů

Před nezničitelnými 18milimetrovými trubkami z vysoce pevného hliníku se skloní každá slalomová hůl. Nosná plocha Airfoil kapkovitého tvaru zajišťuje optimální aerodynamiku, navíc s novou rukojetí Trigger 3D Slalom pokaždé najdete dokonalou pozici. Nový systém Trigger 3D umožňuje lepší kontrolu díky přímému spojení mezi rukavicí a holí, pohodlnější obsluhu rychlým nacvaknutím a vycvaknutím, a také větší bezpečnostní rezervy díky inteligentnímu trojrozměrnému uvolňování, jež čtyřnásobně rozšiřuje spektrum uvolňování. 

PARAMETRY:

 Typ hole  Sjezdové
 Série  Worldcup Race
 Konstrukce  Pevná délka
 Grip  Trigger 3D
 Grip - upřesnění    Slalom
 Poutko (Strap)  Trigger Frame Strap
 Průměr hole  18 mm
 Materiál hole  Hliník (HTS 6.5)
 Talířky  Alpine (Racing)
 Hroty  Steel Tip (Worldcup)
 Délka  110 - 140 cm
 Hmotnost  286 g/ks při délce 120 cm

TECHNOLOGIE:

Systém TRIGGER 3D
Systém Trigger nabízí větší míru kontroly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém a bezpečnostní pojistka může uživatele ochránit před poraněním. Všechna poutka a rukavice Trigger jsou kompatibilní se všemi holemi Trigger.

Madlo TRIGGER 3D SLALOM
Štíhlé madlo s perfektním přenosem síly, skvělým uchopem a maximálním komfortem díky žlábkům na prsty. Speciální tvar z něj dělá ideální slalomářskou rukojeť. Kompatibilní s jakýmkoli poutkem či rukavicí se systémem Trigger.

TRIGGER 3D ADAPTER CAP
Víčko, pod kterým naleznete zdířku umožňující instalaci chráničů rukou.

Poutko SHARK FRAME STRAP
Plynule nastavitelné a individuálně přizpůsobitelné poutko. Umožňuje rychlé a jednoduché připnutí a odepnutí hole a je kompatibilní se všemi holemi řady Shark.

HLINÍK HTS
Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností.

RACING BASKET
Kompaktní univerzální talířek pro použití v letní i zimní sezóně. Chrání před zapadnutím do sněhu a lze ho snadno vyměnit rukou.

STEEL TIP
Ocelový hrot integrovaný do rourky pro bodově přesné nasazení hole a optimální stabilitu v téměř každém terénu.
.

Parametry produktu

Kód29279
Značka: LEKI
PohlavíUnisex, Pánské